Wpis z mikrobloga

  • 9
@Korandosama

Lucyfer przeprowadza inspekcję w piekle. Podchodzi do pierwszego kotła, którego pilnuje aż 10 diabłów i pyta:

- Dlaczego aż 10 diabłów pilnuje tego kotła?
- Bo w tym kotle gotują się Amerykanie, a oni są ambitni i każdy co chwilę usiłuje wyskoczyć.
Lucyfer idzie dalej i zauważa kocioł, a przy nim 5 diabłów. Podchodzi i pyta:
- Czy tu tylko 5 diabłów wystarczy?
- Tak, w kotle gotują się Anglicy, są
  • Odpowiedz
  • 267
A czemu mają potępiać? Równouprawnienie ponoć chciałyście. Już nie chcecie?


@Korandosama każdy ma prawo do godnego traktowania przez lekarza i na tym polega równouprawnienie, a nie na tym, że jak faceci są tam źle traktowani to kobiety też powinny być.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: To czemu kobiety nie burzą i nie burzyły się na to jak mężczyźni są traktowani tylko przytakują temu żeby zrobić ponownie pobór? Czemu nie burzą się temu że mężczyźni muszą dłużej pracować żeby iść godnie na emeryturę, pomimo tego ze krócej żyją. Czemu nie burzą się temu że profilaktyka zdrowia psychicznego nie wspiera bardziej mężczyzn pomimo tego że częściej skuteczniej i częściej popełniają samobójstwo?
#!$%@? o równouprawnieniu, a tak szczerze
  • Odpowiedz
@Korandosama: to tak jakby się przyczepić do mężczyzn czemu nie burzą sie na podobne traktowanie kobiet przez niektorych ginekologów. Kobiety same to nagłaśniają, zamiast narzekać jedynie, że męzczyzni nie muszą tam chodzić XD
Nie powinno być zgody na takie traktowanie w stosunku do żadnej płci
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Bardzo dobre komentarze. Może w końcu ktoś zauważy jak jest traktowane mięso armatnie. U mnie na komisji wojskowej stało się na golasa przed pięcioosobową grupką "lekarzy", którzy oglądali poborowych, zaglądali w otwory ciała i komentowali między sobą jakby wybierali towar na targu niewolników.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: No mówiliśmy o tym, że komisja wojskowa to koszmar i co? Nikt o tym artykułów nie pisał, a koleżanki się jedynie śmiały.
W tym artykule obstawiałbym, że chodzi o to, żeby ogólnie rozpalić nastroje antypoborowe i zochydzić ideę powszechnego szkolenia wojskowego.
  • Odpowiedz