Wpis z mikrobloga

  • 6
No mówiliśmy o tym, że komisja wojskowa to koszmar i co? Nikt o tym artykułów nie pisał, a koleżanki się jedynie śmiały.


@k0czkodan to samo co z przemocą położniczą. Też się o tym mówi i też nadal jest. Kiedyś też się nie mówiło. A jak jakaś kobieta powiedziała, że była poniżana w szpitalu znalazło się 20 co ja zakrzyczało, że one miały gorzej. Podejrzewam, że to może być długi, wielopokoleniowy proces.
  • Odpowiedz
  • 4
Jak faceta kobieta pobiła to był śmiech w tv z niego co najwyżej


@kill15you a ja widzę dziś oburzenie ludzi i wytykanie podwójnych standardów. 20 lat temu można było o tym pomarzyć. Dla mnie te zmiany są widoczne.
  • Odpowiedz
że jak faceci są tam źle traktowani to kobiety też powinny być.


@WielkiNos: To raczej chodzi o to, że jak faceci byli/są tak traktowani i wszyscy maja to w dupie. Nagle jakaś dziewczyna też musiała tego doświadczyć i jest wielki kwik i od razu artykuł na onecie jak to kobiety mają źle na komisjach.

W takiej sytuacji większość facetów po prostu strzela #!$%@? i się im nie dziwię
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Może jakby baby nie były za powszechnym poborem tylko dla facetów. ¯\(ツ)/¯ Faceci od lat tłuką o tym jak #!$%@? są te komisje i jak obdzierają z godności i prywatności. To od bab była cisza.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: chyba nie zrozumialas
jest to pokazanie hipokryzji kobiet, ktore wysmiewa problemy facetow, nazywaja ich facecikami, popieraja obowiazka sluzbe wojskowa ale tylko dla facetow i ogolnie popieraja dalsza dyskryimnacje plci meskiej

i wtedy pojawia sie taki temat, to faceci je wysmiuewaja odplacajac pieknym za nadobne i pokazujac wczesniejsza hipokryzje kobiet
zwracajac uwage, ze jakos wczesniej komisje wojskowe nie byly ich zainteresowaniem jak dotyczyly facecikow, a nawet to popieraly. Nie tylko komisje
  • Odpowiedz
Faceci zamiast potępiać to co się u nich dzieje


@WielkiNos: Przecież mnóstwo facetów potępia komisję i obowiązkową służbę wojskową. Tylko nikt tego nie słucha, bo dotyczy to facetów.

że dla faceta to norma i wyśmiewać kobiety za to, że przeciwko takiemu traktowaniu protestują.


@WielkiNos: Tu nie chodzi o wyśmiewanie kobiety tylko wyśmiewanie podejścia polityków i kobiet do problemu. Problem dotyczy mężczyzn? A to nie ma problemu. Problem dotyczy kobiet? O
  • Odpowiedz
@WielkiNos Jak zwykle wrzucasz wybrane komentarze żeby podburzyć dyskusję. Pod tym artykułem też były głosy, że w takim razie trzeba to zmienić.

Natomiast fakt faktem to jest powalone, że coś się dzieje XX lat i nagle w końcu jakaś stacja / gazeta / dziennikarz się pochyla nad tematem po wielu latach tłuczenia o tym samym i nagle jest: "O JEZU TO JEST PROBLEM".

Tematów gdzie dalej nie doczekaliśmy się takiego artykułu i
  • Odpowiedz
  • 2
Tu nie chodzi o wyśmiewanie kobiety tylko wyśmiewanie podejścia polityków i kobiet do problemu. Problem dotyczy mężczyzn? A to nie ma problemu. Problem dotyczy kobiet? O boże tragedia narodowa.


@MrDante Przemoc położnicza dotyczy tylko kobiet, mężczyzn nie będzie dotyczyć nigdy, od lat się o tym mówi i nadal jest. Widocznie trzeba więcej czasu i więcej o tym mówić.
  • Odpowiedz
@Korandosama: wam się podoba zachowanie przed komisją, pytam was mężczyzn, bo jeśli jest uwłaczające godności i poniżające to powinniście dołączyć się do głosów sprzeciwu jak kobiety a nie ironicznie komentować. Heheszki ok, ale jeśli jest szansa coś z tym zrobić to chyba dobrze dla Was wszystkich bez względu na płeć.
  • Odpowiedz
Heheszki ok, ale jeśli jest szansa coś z tym zrobić to chyba dobrze dla Was wszystkich bez względu na płeć.


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: No ale dziwnym trafem nagle jest szansa coś z tym zrobić jak to trafiło na kobietę. Ale ogrom głosów które mówiły o uwłaczającej postawie na komisjach które spotykały facetów was bawiły w sposób znakomity. NAGLE jest szansa... A to wcześniej rozumiem problemu nie było.
  • Odpowiedz
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: Czy zgłaszane, nie wiem - mnie nie spotkało takie coś. Zapytajmy osoby które może zgłaszały. A może to było dla odbierających zgłoszenie tak zabawne jak ostatnia akcja pobicia faceta kością przez kobietę, kiedy prezenterka się śmiała jak #!$%@?. Albo jak facet zgłasza gwałt na policji i śmiech policantów i policantek z tego. Dziwmy się że nikt tego nie zgłasza potem i mamy wskaźnik samobójstw wśród mężczyzn jaki mamy. ;)
  • Odpowiedz
@WielkiNos przecież wszystkie komentarze poza ostatnim wskazują na absurd tej sytuacji, który polega na tym, że jak jedną dziewczynę spotyka takie coś, to media od razu robią z tego aferę, a jak mężczyzn spotyka takie coś nagminnie od wielu lat, to media nie mają z tym żadnego problemu. I tak samo stare kobiety czytając ten artykuł, wyrażą oburzenie, ale nadal będą miały w dupie, że ten problem dotyka młodych mężczyzn i nadal
  • Odpowiedz
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: Proszę bardzo, ostatnio koleś zgłosił do telewizji że go kobieta pobiła kością, praktycznie każda kobita którą od tej informacji spotkałem śmiała się z tej sytuacji. Po co zgłaszać skoro was to śmieszy, gwałt na facecie też pewnie dla was zabawny - "jak można faceta zgwałcić" hahaha ;)
  • Odpowiedz
na tym polega równouprawnienie, a nie na tym, że jak faceci są tam źle traktowani to kobiety też powinny być.


@WielkiNos: nie, według polskiej myśli równouprawnieniowej trzeba wyrównać krzywdy historyczne, więc teraz kobiety powinny być jeszcze gorzej traktowane.
Przynajmniej tak by było, gdyby ta idea działała w dwie strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sytuacja oczywiście powalona i doktorka powinni pozbawić prawa wykonywania zawodu
  • Odpowiedz