Wpis z mikrobloga

@Maxior99: jak dla mnie, żeby zagadać na żywo to trzeba mieć fest humor i odpoczynek od portali randkowych, bo kosz na żywo dobiłby mnie bardziej, tak samo obraza bardziej dobije mnie przez glosowke niz przez pisanie

a o co zagadales i jak zareagowała?
  • 0
@razdwatrzy55: No niestety , też o wiele gorzej znoszę i już raczej nie spróbuję...
Zagadałem po prostu szczerze, że widzę, że spaceruje i chciałbym ją poznać ,a ona odpowiedziała, że już ma kogoś( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Maxior99: Ja nigdzie nie byłem. W takich celach. Zarobkowo bywałem w różnych miejscach, ale jestem introwertykiem i wróciłem do siebie na wieś bo w miastach jest za dużo ludzi.
@Maxior99

@razdwatrzy55: No niestety , też o wiele gorzej znoszę i już raczej nie spróbuję...

Zagadałem po prostu szczerze, że widzę, że spaceruje i chciałbym ją poznać ,a ona odpowiedziała, że już ma kogoś( ͡° ͜ʖ ͡°)


XD Przestań prześladować kobiety w parku. Już lepiej idź na kurs gotowania, ja sobie teraz chodzę na taki i są tam same baby.
@Maxior99: najłatwiej to w google wyszukać w swoim mieście salon medycyny estetycznej i sprawdzić czy np. jest na fb ze zdjęciami, zobaczyć jakie w ogóle mają usługi, czy Ci pasują. Na ogół oni dobierają usługę pod Ciebie, ale można zapytać o:
- nici podnoszące brwi (przy końcach brwi by zrobić ostry kąt, taki badboy look),
- na cerę mezoterapia, botoks
- na szczękę wolumetria, no i zawsze warto brwi henną ściemnić
- nici podnoszące brwi (przy końcach brwi by zrobić ostry kąt, taki badboy look),


@Feministka2000: a co sadzisz o niedepilacji brwi a wyrownaniu brwi? no wiesz o co mi chodzi xD jak ktoś ma duże brwi
tylko potem po "zabiegu" dziwnie to dla mnie wyglada takie proste wszystko i równe