Wpis z mikrobloga

uważam że rodziny z dziećmi powinny płacić wyższe podatki bo ich bękarty korzystają z całej infrastruktury za darmo, a często ją jeszcze niszczą, a po za tym jak ktoś ma dzieci to znaczy że go stać by płacić więcej
  • 67
  • Odpowiedz
@Teuvo: Ja wiem, przecież i tak np. więcej żarcia kupują, więc płacą większe podatki. Zgadzam się z tym, że nie powinno się dodatkowo obciążać ludzi, którzy nie mają dzieci, bo większość nie ma dlatego, że wiedzą, że ich na to nie stać. Jak ktoś nie jest w stanie samodzielnie ze swojej wypłaty utrzymać siebie i swoich dzieci to znaczy, że go na te dzieci nie stać i osoba o średniej inteligencji
  • Odpowiedz
A ja uważam, że powinno się wykluczać bezdzietnych z emerytur. W czasach kryzysu demograficznego nie stworzyłeś żadnego obywatela i podatnika i jeszcze chcesz wyciągać rękę po pieniądze, darmozjadzie? Skoro nie miałeś dzieci, to miałeś czas żeby więcej pracować, trzeba było odłożyć. A skoro sam uznałeś, że twoje geny nie są warte przedłużania, to i tak jesteś bezużyteczną społecznie jednostką i społeczeństwo nie jest ci nic winne
  • Odpowiedz
@Teuvo: z punktu widzenia państwa jako podmiotu rodzina z dziećmi to kolejni obywatele potrzebni do przetrwania. Singiel żre i żyje i nawet jak płaci wysoki PIT to kiedyś się przekręci i tyle po nim będzie. Dlatego rodziny z dziećmi zawsze i w każdym cywilizowanym państwie są uprzywilejowane bo długoterminowo jest to dla państwa korzystniejsze.
  • Odpowiedz
@Teuvo:

Dzieci te stanowią przyszłość i ciągłość społeczeństwa. Przy obecnym ujemnym przyroście naturalnym twoje pomysły są na szkode społeczeństwa czyli nas wszystkich. Pomyśl czasem o czymś więcej niż o własnej dupie
  • Odpowiedz
@MrTukan: to, że dziecko generuje robote dla wielu ludzi to top kek. z równie idiotycznym stwierdzeniem spotkałem się jakiś czas temu w podcascie u Dudka, że seniorzy i usługi wokół seniorów stymulują gospodarkę (gospodarka oparta na seniorach xDD). żeby nie było, co do zasady się zgadzam, że jedna i druga grupa społeczna generuje miejsca pracy, tylko chyba nie o to chodzi w innowacyjnej gospodarce. xD

a co do opa to w
  • Odpowiedz
@Teuvo: Plusuję dla bólu dupy wykopków (niektórzy już się zesrali i proponują ogromne podatki dla singli xD), ale tak serio to jak dla mnie rodzice mogą dostawać 800+ i co tam jeszcze im przysługuje, ale jak "wychowają" patusa zwiedzającego pierdle, to powinni oddawać te pieniądze z procentem.
  • Odpowiedz
@Teuvo:

Jak możesz tak pisać o naszych bombuluniach-aniołeczkach-skarbeczkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mam gdzieś wasze dzieci, dla mnie równie dobrze mogą do Polski Białorusinów sprawadząć jeśli tylko nie będą mieli gwoździ w mózgu jak Polacy.
  • Odpowiedz
@Teuvo: Dzieci przynajmniej mają szanse wyjść na ludzi, a w przypadku wykopków to game over. Czekam aż w końcu będzie bykowe dla takich nierobów jak wy.
  • Odpowiedz