Wpis z mikrobloga

Spaaać... Choc muszę przyznać, że ostatnio czuję, że wracają mi siły i zaczynam się powoli regenerować na wszystkich płaszczyznach. Ponieważ dziecko nie choruje, lepiej i glebiej sypiam, nadrabiam deficyty. Do tego schodzi mi z głowy ciśnienie psychiczne w zakresie stanu jego zdrowia, które w zimę mnie mordowalo.

Generalnie słońce, wiosna, ciepło i brak infekcji działają cuda, mimo że mam trochę gówniane wyniki krwi oraz parę drobnych dolegliwości. Ponieważ powolutku dochodzę do siebie i wypełzan z czarnej nory, w której spedzialm ostatnie pół roku, będę mogła lepiej zadbać o siebie, o relacje małżeńska i być lepszą mamą dla mojego cudownego malucha. Zamierzam na maska korzystać z kolejnych ciepłych i pięknych miesiecy ()
Rzekłam.
#gownowpis #zdrowie #psychologia #sen #zwiazki #rodzice #rodzicielstwo #zycie #rozowepaski #ciemnamama
ciemnienie - Spaaać... Choc muszę przyznać, że ostatnio czuję, że wracają mi siły i z...

źródło: img_20240409_100228

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@ciemnienie: na czerniaka rónież wpływa i masz rację, że powinniśmy wychodzić na słońce, ale 15-20 minut dzienie MAX starczy, bo później to już szkodliwe. A do tego promieniowanie UV silnie uszkadza skórę i szybciej się starzeje. Mniej wychodzenia na słońce = młodszy wygląd. Po prostu dbaj o siebie, a nie jak typowy polak jesteś, bo u nas na wsi czymś normalnym było, że na pełnym słońcu ludzie pracowali bez czapki czy
  • Odpowiedz
  • 0
@ChickenDriver2: kaszle we wszystkich wariantach trwające tygodniami, zalewające gluty do pasa, gorączki na szczęście sporadycznie. Z tego wszystkiego niespokojne noce i utkniecie w domu. Glowny sprawca został wyeliminowany, według lekarzy i wydaje się, że widać poprawę. Dzięki, zdrowia również!
  • Odpowiedz