Wpis z mikrobloga

ale mi akcja w tramwaju rozyebała łeb...
na przystanku wsiadła taka #plodnajulka ze 175 cm wzrostu I za rękę trzymała takiego gościa jak ten przegryw z tvn-owskiego gówna [pic rel] o pół głowy niższego
patrzyłem się na nich jak szpak w #!$%@? aż wysiedli, a ona mu jeszcze czapeczkę poprawiała
wtf #!$%@? jakaś anomalia, albo od tego upału już mi zlasowało łeb
#przegryw #blackpill ##!$%@?
GoldenJanusz - ale mi akcja w tramwaju rozyebała łeb...
na przystanku wsiadła taka #p...

źródło: 1000008785

Pobierz
  • 34
ale mi akcja w tramwaju rozyebała łeb...

na przystanku wsiadła taka #plodnajulka ze 175 cm wzrostu I za rękę trzymała takiego gościa jak ten przegryw z tvn-owskiego gówna [pic rel] o pół głowy niższego

patrzyłem się na nich jak szpak w #!$%@? aż wysiedli, a ona mu jeszcze czapeczkę poprawiała

wtf #!$%@? jakaś anomalia, albo od tego upału już mi zlasowało łeb


@GoldenJanusz: Tez nie raz opisywałem podobne zdarzenie i huopy
@GoldenJanusz: mądra dziewczyna nie zwiąże się z idiota tylko dlatego ze jest ładny, jeśli to zrobi to zgłupieje następnie zbrzydnie. Jeśli widzicie ładna dziewczynę z brzydkim chłopakiem to znaczy ze oboje są mądrzy a ona do tego jest ładna dziękuje dobranoc.
chce w to wierzyć


@GoldenJanusz: z jednej strony na tagu narzeka się, że kobiety wybierają chadów, ale jak już jakaś wybierze kogoś kogo uzna się powszechnie jako nieatrakcyjnego fizycznie, to wtedy też jest narzekanie, że jak ona mogła wybrać takiego przegrywa. Tak źle i tak nie dobrze.