Wpis z mikrobloga

Przed druga tura chcialbym przypomniec jeden z wiekszych sukcesow Jackaczyli remont mostu zwierzynieckiego, ktory trwa 2,5 roku bez wymiany nawierzchni i torow xD Mozecie pisac kolejne sukcesy w komentarzach #wroclaw
  • 18
  • Odpowiedz
@jestemtunew: Dwukilometrowa przeprawa na Sępolno zwężona do jednojezdniowej, jednopasmowej trasy bez pobocza. Korki tam takie, że przy czołówce nie ma nawet jak karetka dojechać. Ktoś powinien za to serio beknąć.
  • Odpowiedz
@jestemtunew: Nie jestem z Wrocławia i nie znam tego miasta za dobrze, ale Sutryk ma sławę ogólnokrajową - powiedzcie mi, wrocławianie, jakim cudem w ogóle ktokolwiek dalej na niego głosuje i jakim cudem przoduje w wynikach? Myślałam, że ten człowiek jest już tylko śmiesznym memem i nikt go nie traktuje poważnie xD Jakaś konkretna grupa społeczna go wybitnie lubi czy co?
  • Odpowiedz
@jestemtunew: nielegalny komis samochodowy w urzędzie miasta.

Onlyfans bezpośrednio z gabinetu jakiejś urzędniary co tam siedziała tylko za #!$%@? gały komu trzeba w magistracie
  • Odpowiedz
@ksndr:

Nie jestem z Wrocławia i nie znam tego miasta za dobrze, ale Sutryk ma sławę ogólnokrajową - powiedzcie mi, wrocławianie, jakim cudem w ogóle ktokolwiek dalej na niego głosuje i jakim cudem przoduje w wynikach? Myślałam, że ten człowiek jest już tylko śmiesznym memem i nikt go nie traktuje poważnie xD Jakaś konkretna grupa społeczna go wybitnie lubi czy co?

Wydaje mi się, że stare śluzary to jego główny elektorat.
  • Odpowiedz
@ksndr: Bo nie ma realnej konkurencji. We Wrocławiu się go nie lubi, ale ludzie nie są aż tak głupi żeby zagłosować na pachołka z PiSu albo ich dobudówek. Gdyby kandydowali, to w drugiej turze znaleźliby się Kotek Wrocek i Jaros, kot to szczególnie mocna kandydatura bo nic nie #!$%@? a to już dużo.

Taka Bodnar to nowa osoba, rozpoznawalna dopiero od wyborów parlamentarnych. Dostała się do parlamentu, nie wydaje się kontrowersyjna
  • Odpowiedz
@jestemtunew klomby w leśnicy na średzkiej + przewężenie drogi przez wydzielenie miejsc parkingowych na jezdni

zlikwidowano je po 2 tygodniach (ciekawe ile to kosztowało)
  • Odpowiedz