Wpis z mikrobloga

Szukam ciekawego pola namiotowego nad morzem na lipiec. Gdzieś w pasie między Gdańskiem a Krynicą Morską z wykluczeniem ujścia Wisły i Stegny.
Planuję około tygodniowy rodzinny wypad 2+1 (dzieciak 6 lat), więc zależy mi na kilku udogodnieniach.
Przede wszystkim w miarę cicho (nie imprezownia) i bezpiecznie, z dostępem do prądu, możliwością zaparkowania auta obok namiotu. Możliwie najbliżej plaży, dobrze, gdyby było zadrzewione, a nie zwykłe puste pole. Wskazane sanitariaty i w miarę blisko jakiś market (do 5 km).

Gdybym jechał sam, to najlepiej "na dziko", ale w tym przypadku jakieś zaplecze chcę mieć. Tym bardziej, że dzieciak dopiero zaczyna przygodę z namiotem.

Poleci ktoś jakieś ciekawe miejsca uwzględniając powyższe? :)

#namiot #camping #biwakowanie #biwak #morze
  • 3
  • Odpowiedz
@Fist_Of_Truth: W Sopocie jest ciekawe miejsce - Park 45 (czy jakoś tak). Dawno tam nie stałem, ale jest tam absurdalnie blisko nad wodę. Są drzewa, są słupki z prądem, plaża jest po drugiej stronie deptaka, który jest zaraz za płotem. Nigdy nie byłem tam w sezonie, więć nie wiem jak tam wyglądają sanitariaty, jak pole jest pełne.
  • Odpowiedz