Wpis z mikrobloga

Ale bym sobie wrócił do czasów forów tematycznych gdzie jak miałeś problem z czymkolwiek od akwarystyki po budowę domowego reaktora jądrowego to trafiałeś na grono pasjonatów które prześcigało się w tym żeby Ci pomóc. Pamiętam jak potrzebowałem układ scalony do wzmacniacza Yamahy i pytałem gdzie go można kupić, wszyscy mówili że w Polsce nie do dostania, trafił się jeden gość, który powiedział że on lata do Tokio i ma tam parę sklepów to zapyta. Po miesiącu odezwał się do mnie na PW z tekstem że nie było łatwo ale znalazł (ʘʘ). Ot tak ku pomocy.
A teraz jak na jakiejś grupie tematycznej na FB o coś spytasz to prędzej Cię ktoś obrazi niż poświęci swój czas czy chęci żeby Ci pomóc.

#internet
ONVIF - Ale bym sobie wrócił do czasów forów tematycznych gdzie jak miałeś problem z ...

źródło: temp_file4569913208537803092

Pobierz
  • 12
@ONVIF Jeszcze gorzej. Jestem na kilku grupkach na fb. Czasem poczytam na klopie dla rozrywki. Najgorzej jak ktoś wypisuje takie bzdury a myśli że #!$%@? ekspertem jest. Im mniej wie tym bardziej idzie w zaparte. Te grupy są bezużyteczne, no chyba że jako źródło rozrywki na kiblu
@Therionn:
W sumie to nie mam, kiedyś czytałem jakiś artykuł o jednym z twórców internetu, który chciał ukierunkować Web 3.0 właśnie wstecz, pod kątem forów, ale to chyba jednak uległo zmianom i stworzył Inrupta.