Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem zachowania niektórych facetów,

Wiadomo że facetowi nie staje i nie czuje pociągu jak widzi babochlopa, która zachowuje się w męski sposób, jest szorstka, agresywna, nie ma tego ciepła, konfliktowa, zachowuje się jak feministka itd.
Bo takie zachowanie nie współgra z oczekiwaniami do płci.

To dlaczego wielu facetów nawet z wyglądem Chada zachowuje się jak baby?
Używają zdrobnień, zmieniają głos na mniej basowy, taki babski,
Sa zbyt mili, jakby obawiali się że zostaną uznani za chamskich będąc normalnym bez przymilania się,
Mało asertywni, nie kłócą się lub prowadzą dyskusji brutalnych na argumenty.

Ja lubię wsadzać kij w mrowisko w ramach rozsądku żeby rozruszać dyskusję, w pompie mam czy ktoś się obrazi,

Cejrowski dobrze mówił że wielu facetów i kobiet uważa agresywną dyskusję jako atak na ich osobę personalnie.No ręce opadają.xdd

#przemyslenia #pracbaza #swiadomosc #oswiadczenie #dyskusja #rozmowyprzegrane #charakteryzacja #relacjemiedzyludzkie #zwiazki #zalesie
  • 13
@programista15cm: ty mnie nie zrozumiałeś,
Ja wkładam kij w mrowisko nie atakując nikogo personalnie, bo mi osobiście nie zależy i nie jest do niczego potrzebne rozmawiać o osobach obecnych lub nieobecnych w rozmowie,

Rozmowa jest o zjawiskach, wydarzeniach, poglądach, przemyśleniach, losowych sytuacjach, itd,
Jeżeli temat jest o jakiejś osobie to mi nawet się nie chce wypowiadać bo tego nie lubię,
@programista15cm: ale jaki cel ma rozmowa i poklepywanie się po pleckach?? Zgadzanie się nonstop?? Równie dobrze można się schować i gadać ze sobą do lustra hahahaha

Co wyniesiesz ty i druga strona z takiej dyskusji skoro nawet nie usłyszycie innych ciekawych argumentów bo każda ze stron będzie bała się ich użyć żeby nie urazić drugiej strony xddd

Jak jesteś w miarę inteligentnym nie zamkniętym na inne spojrzenie na sytuacje osobą to
@adamsowaanon:

Ja lubię wsadzać kij w mrowisko w ramach rozsądku żeby rozruszać dyskusję, w pompie mam czy ktoś się obrazi,


Ja też. I uważam, że cała ta manosfera (redpill, blackpill, gównopill) to kretyńskie uproszczenie, do tego aplikuje się tylko wobec ludzi głupich.
Natomiast wszystkie problemy współczesnych mężczyzn, jak samobójstwa, depresję, sresje i tak dalej to wynik działania samych mężczyzn i toksycznej męskości. Uważam, że to zabawne - każdy chce być tym
@Kotouak: hmmmm???
Tysiące lat ewolucji myślisz że są w błędzie?

Testowanie innych facetów czy nie są miękkimi fajami ma na celu podświadomie dowiedzieć się czy taki kolega jest godny zaufania, silny fizycznie i psychicznie w sytuacji krytycznej, których dawniej nie brakowało.

Jak chłopy szły tysiące lat temu na polowania to chcieli znać siebie nawzajem i swoje możliwości, żeby zmaksymalizować szansę na przeżycie i sukces w polowaniu itd.

Obecnie latamy samolotami, pływamy,
@Kotouak: jakie ideały?
To bycie atletycznym silnym facetem z mocną psychiką jest ideałem?
Myślałem że do tego nas natura stworzyła,

Widać że jednak się opłaca takim być bo ci co są słabi psychicznie i fizycznie giną od rąk innych lub samobójstw.
@adamsowaanon: nie wiem, ja właśnie lubię te agresywne babo chłopy bo są jakieś emocje z nimi. Można się kłócić a potem ruchać, kłócić i znowu razem przeżywać ciekawe chwilę - nawet bójki. Faceci się zrobili fajowaci bo tego wymaga od nich społeczeństwo. Bycie potulnym stonowanym niewolnikiem który wszystko zrobi czego się od niego oczekuje. A kobiety przecież mogły zawsze wymagać i być roszczeniowe, tym bardziej być agresywne W tym. No i
@adamsowaanon: wielu ludzi #!$%@?ło sobie że to czyni ich kimś lepszym. Ale i tak za plecami będą spiskować wyciągać na ciebie brudy i tak dalej. To tak wykształcił który chodzi w garniturku myśli że jest lepszy od roboczej swołoczy a nadal pije to samo tanie piwsko i gówno ma a nie majątek i dorobek