Wpis z mikrobloga

Nie było też żadnego latania z tekturowymi czekami


@jaroty: bo nie mieszkasz w bastionie pisu, w moim powiecie w tym tygodniu zaczęto i oddano więcej inwestycji niż w ostatnim roku a te same czeki rozdawano już straciłem rachubę który raz z kolei
@jaroty
No, normalnie. Paliwo po 7 zł i lewackie dyrektywy wchodzą na pełnej: karalne śmieszkowanie z lgbt i grubych bab, a za pomówienie o gwałt z urzędu do sztumu.
A! I sto konkretów zeżarł pies. Przynajmniej nie będziesz miał nic (oprócz robaków do jedzenia) i będziesz szczęśliwy w 15 minutowym więzieniu SCT, mijany przez Czarzastego w Rolls-Royce 👍🏻
największym minusem jest rekordowa plakatoza


@johnkashtan: u mnie zaobserwowałem zwiększoną ilość plakatów, ale również zwiększoną ilość kandydatów. Te ostatnie wybory chyba dały ludziom do zrozumienia, że się jednak da coś w tym kraju zmienić. Rekordowa liczba moich znajomych i członków rodziny kandyduje na różnych szczeblach samorządów.
Tylko jeden janusz co chce być wójtem wykupił pół bilbordów w gminie gdzie i tak nie ma szans by wygrać


@johnkashtan: widocznie musiał jakoś przewalić hajs z kampanii żeby rachunki się zgadzały ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jest jakoś tak.. normalnie.


@jaroty: to przyjedz do Trojmiasta i zobacz co #!$%@? KO. Baner na banerze, w Sopocie na każdej lampie, na każdym #!$%@? słupie ci sami ludzie, staja samochodami i przyczepkami, jeden drugiego zaslania xd Takiego zasrania miasta dawno nie widzialem, pierwsze wybory z takim chlewem