Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PozdroPocwicz: i bierz faktury imienne, z datą i godziną wizyty, a nie wystawiane zbiorczo po kilku wizytach, bo jak trafisz na taką mendę jak ja to będzie ci próbowała wszystko podważyć. Takie detale są ważne, bo te kretyńskie sądy nigdy nie są po stronie poszkodowanego.
  • Odpowiedz
@PozdroPocwicz: Jak ja Ci chłopie współczuję. Banda przygłupów z kundlami bez kontroli. Dziś widziałem w Wawie typa na rowerze, a obok niego biegnie sobie luzem #!$%@? amstaff bez kagańca i jakiejkolwiek kontroli. Ręce opadają
  • Odpowiedz
Wezwana policja, czekałem prawie 2 godziny (XD)


@PozdroPocwicz: Klasyka. Branie na przeczekanie oraz umorzenie z niewykrycia to dwie najpowszechniejsze taktyki policji żeby nie zabrać się do pracy. Państwo powinno wypłacać rekompensate za nieprzyjechanie w określonym czasie. Rekompensaty powinny być tak wysokie, żeby bardziej się opłacało zatrudnić dodatkowe patrole oraz lepiej zorganizować pracę. Państwo świadczy usługę publiczną na rzecz obywatela i za jej nienależyte wykonanie powinno ponosić odpowiedzialność.
  • Odpowiedz
  • 41
@judemaxx: park podolski. Wylęgarnia patusów z pitbullami. Wrzucałem tu już kilka postów jak jakiś szmaciarz #!$%@?ł mi spodnie, innym razem wyciągnąłem nóż żeby #!$%@?ęty właściciel mnie nie #!$%@?ł bo miałem czelność bronić się przed skaczącym pchlarzem.
Ogólnie służby miejskie mają to w piździe. Sam fakt, że czekałem 2 #!$%@? godziny aż przyjedzie towarzystwo to jest kpina z ludzi i podatników.
PozdroPocwicz - @judemaxx: park podolski. Wylęgarnia patusów z pitbullami. Wrzucałem ...

źródło: IMG_20240406_132756_rem

Pobierz
  • Odpowiedz
@PozdroPocwicz: ale to jest #!$%@?, że psiarze są w tym kraju nietykalni xD jak chcesz sobie poterroryzować społeczeństwo, bo masz taki kaprys, to bierzesz jakieś zmutowane bydle typu pitbull czy inny amstaff i puszczasz go wolno. Policja ma #!$%@?, a u ludzi panuje jakieś takie dziwne przyzwolenie, bo powtarzają jak bezmózgi że to tylko piesek i złe zachowanie psa to zawsze wina właściciela. Chciałbym mieć nadzieję, że tutaj będzie inaczej i
  • Odpowiedz
  • 36
@zxc21: w poniedziałek dzwonię do prawnika i będzie składał pozew do sądu cywilnego. Mam numer madki bo zanim się oddaliła to zostawiła mi numer telefonu (w sensie puściła sygnał, więc wiem że to jej). Jeśli zarejestrowany numer telefonu, zdjęcia dwóch twarzy i pchlarza oraz adres bloku w którym mieszkają nie wystarczy żeby ustalić personalia właścicielki to #!$%@? zadzwonię do interwencji albo uwaga tvn, bo co #!$%@? policja w łodzi to przekracza
  • Odpowiedz
@PozdroPocwicz: tez mnie ugruzl pare dni temu pies. Udalo sie wyczaic wlascicielke, baba miala w dupie to ze teraz bujam sie po lekarzach, pies nieszczepiony, wypuszczany na ulice i plaku plaku bo mandat dostanie i sanepid przyjedzie
  • Odpowiedz