Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PozdroPocwicz: Jazda z nimi. Moja różowa też ostatnio z psem szła chodnikiem i mój pies idąc z różową zawsze się kładzie na widok innego psa. Podeszła jakaś młoda parka z pitbullem i ten po dosłownie dwóch sekundach rzucił się na mojego psa i mój skończył z pogryzionym i zakrwawionym pyskiem. Właściciele stwierdzili, że on różnie reaguje na psy i byli ciekawi jak w stosunku do mojego się zachowa. Zawsze jakieś patusy
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: @czteroch no dobra, ale tu nie chodzi o pieniądze, tylko że dzieciak nie będący w stanie kontrolować zwierzęcia chodzi z psem, który jest agresywny do ludzi - już nawet nie wspominam o tym, że gdyby op nie wziął swojego na ręce to mogłoby się skończyć zagryzieniem psa, ale jakby z małym pieskiem wyszła i mała dziewczynka, która nie odgoni agresywnego bydlaka TRZEMA kopniakami, to i ona by mogłaby być zagryziona.
@PozdroPocwicz: żadna partia nie zaostrzy przepisów o rasach niebezpiecznych, część psów po prostu powinno się po prostu uśpić, a każdy atak powinien skutkować uśpieniem od ręki a nie.

W warszawie nawet pies nie musi chodzić na smyczy i mieć kagańca. W krakowie park po otwarciu został #!$%@? (trawa do zera wydarta, ławki obgryzione) przez #!$%@?ęte psy, jak masz normalnego psa to niestety miasto nie jest dla niego, bo inni nie szanują
@PozdroPocwicz: i to w Łodzi akcja. Pies co zaatakował był szczepiony? Bardzo Ciebie drapnal? A policja słabo. Do takich zdarzeń powinni być natychmiast. Wołaj jak się dalej akcja rozwinie.