Wpis z mikrobloga

104 345,28 - 10,63 - 0,97 - 1,01 - 1,00 - 1,01 - 1,03 - 1,01 = 104 328,62

Przyszły mi dzisiaj nowe butki, więc od razu trzeba było zrobić im test. Pobiegałem se po lasach i polnych ścieżkach.
Hoka Speedgoat 5, proszę Państwa, no i chłop gotów jest na ultra. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Co do samych butów:
- przed założeniem myślałem że będą cięższe, jak na takie tanki to but naprawdę lekki,
- mega sprężyste, las to była jedna wielka chmurka,
- trzymają stabilnie stopę,
- na odcinkach utwardzonych (asfalt) czuć było podłoże, no ale nie kupiłem ich żeby latać po asfalcie,
- ciekaw jestem czy będą dobrze oddychać w lecie, but kojarzy mi się trochę z cliftonami 8 a one miały potworny problem z przegrzewaniem się w środku.

Teraz buty sobie poleżą do czerwca, a w czerwcu @enteropeptydaza LECIMY te 50k( ʖ̯)

BARDZO FAJNIE. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
scorp02 - 104 345,28 - 10,63 - 0,97 - 1,01 - 1,00 - 1,01 - 1,03 - 1,01 = 104 328,62

...

źródło: GarminConnect_20240405-194032

Pobierz
  • 7
@scorp02: Speedgoat przebut! no i czerwony zawsze na plus ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale na takie błotko i krótki bieg to jednak trochę za miękkie, wg mnie najlepiej się sprawdzają na twardym powyżej 40k. No i jak patrzę na Twoje czasy to jesteś za szybki na te buty ()
@scorp02: też byłem zachwycony speedgoatami na początku 🙂 niestety po niecałym roku rozleciała się cholewka w obu. Tak więc w mojej ocenie amortyzacja mega, szczególnie na kamienne szlaki w górach ale z wytrzymałością bardzo słabo. Szczególnie za takie hajsy… Ostatnio zrobiłem w nich jeszcze jeden trening dla porównania i bardzo słabo oddychały w porównaniu do moich obecnych tnf flight vectiv.
@scorp02: Sam mam buty ze stajni Hoka (Cliftony 9 od 700 km). O ile dystanse biegnie się spoko, no i amortyzacja top, o tyle wytrzymałość jest problemem, u mnie biodegraduje cholewka przy podeszwie (zwłaszcza lewa), pianka też nie wygląda za pięknie (do cliftonów dają piankę EVA), no ale w Cliftonach chociaż jest guma na piance (niektóre modele mają samą piankę). W speedgoatach masz samą piankę na podeszwie czy jakąś gumę nałożoną