Wpis z mikrobloga

@Itslilianka: a tak poza tym to np jak pas się kończył i nie było przepisu jazdy na suwak to dziękowałem, a odkąd wprowadzili to nie dziękuje.

No i mi np dużo bardziej sprawia przyjemność jak ktoś mi podziękuje a jadę rowerem. To w zasadzie dotyczy tylko autobusów i przystanków, ale są wyjątki, remont drogi był. 3 pasy ruchu przechodziły w jeden pas ruchu, po obu stronach głęboko rozkopane, więc nie da
  • Odpowiedz
  • 7
@ZiobroZaskoczenia oj tak. Baba to klapki na oczach i patrzy tylko przed siebie. Rzadko wpuszczają. Tak samo jak puścisz na pasach to 7/10 chłopów a nawet dzieci podziękuję ręką a bab to może 2/10 kiwnie głową czy się uśmiechnie #!$%@? księżniczki xD
  • Odpowiedz
usiaki sobie jeszcze zmierzcie i pogratulujcie nawzajem


@Wredna_pomarancza: Nie bierz tego tak do siebie- sam i moi koledzy też zauważamy, że kobiety rzadziej przepuszczają jadąc samochodem jak i dziękują- to nie jest kwestia tego, że baby złe- tylko częściej mają problemy z ogarnięciem większej ilości czynności i otoczenia na drodze. Faceci mają inne wady i zalety, nie odnosi się to też do każdego, nie sądzę, żeby było też coś w tym
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Proponuję się skupić na bezpiecznej jeździe i używaniu kierunkowskazów i awaryjnych wtedy kiedy przypisy tego wymagają. Ciężko nieraz wjechać na większe skrzyżowanie bo nie widać który dziękuję a który ostrzega że robi dynamiczną zmianę planów
  • Odpowiedz