Wpis z mikrobloga

@WielkiNos

>boli, że ludzie odchodzą od sekty?


@Tylko_Seweryn boli manipulacja. Ja jestem ateistką, ale wiara katolicka ma swoje plusy. Jak to mówi kolega niebieskiego nie trzeba wierzyć w świętego mikołaja żeby otrzymywać prezenty.


a nie jesteś czasem też tym kolegą gejem co nienawidzi lgbt? XD
  • Odpowiedz
  • 0
a nie jesteś czasem też tym kolegą gejem co nienawidzi lgbt? XD


@jendriu myślozbir? xd nieeee. Aż tak zaaferowana lgbt nie jestem, a to jego główne zainteresowanie.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: w tych telewizyjnych wykresach często gęsto brakuje skali, jak chcesz pokazać zmiany startowanie od 0% traci sens 8p% ginie w całości jeśli zachowujemy proporcjonalność
  • Odpowiedz
@wygryw50k: lekcje religii powinny być albo na początku albo na końcu
Specjalnie są robione w środku aby dzieciaki zniechęcić do wypisania
Zresztą kk w Polsce i tak wydaje już ostatnie tchnienia
Ile procent młodych osob 18-25, praktykuje?
Jeśli ktoś w tym wieku autentycznie wierzy to w 99% jest #!$%@?, jak ta dziewczyna z tik toka
  • Odpowiedz
@wygryw50k: tak, albo siedząc w domu tylko, że to jest czas solowy. część ludzi lubi kolegów z klasy i czas spędzany z nimi, albo nie jest w stanie tak dobrze się przygotować do zajęć samemu niż w konsultacji z resztą
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Wykres z dupy, bo % chodzących na religię to NIE % CHCĄCYCH chodzić na religię. Zdziwię was, ale w 99% przypadków o tym czy chodzę czy nie decydują rodzice, dla których wyznacznikiem tego, co robi ich dziecko jest "co ludzie powiedzą".
  • Odpowiedz