Wpis z mikrobloga

@dobry-informatyg: Tak to u nas wygląda niestety. Jak PiS rządził, to mogli robić co chcą i łamać prawo, bo demokracja. Ale jak przegrali wybory to już nowa władza nic nie może robić, bo demokracja jest, jak rządzi opozycja. Teraz do władzy doszła Demokratyczna Koalicja to z kolei prezydent jest niedemokratyczny, bo wetuje ustawy. Za to jak przegrają wybory i będą mieć swojego prezydenta to wetowanie będzie już demokratyczne.
Przynajmniej lewica nawet
@dobry-informatyg: pokażemy, że za pomocą demokracji odsunęliśmy od władzy socjalistów z pis. Silna demokracja oznacza, że demokracja ma siłę pokonać dyktaturę. Przypominam, że pis chciał zdelegalizowac protesty, prywatne niezależne stacje i dążył do dyktatury.
A jak wygra Lewica? To nie będą?


@Szalom: Pewnie też będą. Z resztą nie o tym mowa. Ja tylko tłumaczę mniej lotnemu opowi, co mógł mieć autor na myśli, skoro sam po polsku nie rozumie. Ale ty widze podobnie, ale się nie przejmujesz, bo i tak sobie podopowaidasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) To co, już popieram Trzaskowskiego w twojej główce? Co jeszcze ciekawego o mnie powiesz?
Ja tylko tłumaczę mniej lotnemu opowi


@wstanczyk: przecież twoje wytłumaczenie to jakiś fikoł straszny. Jego wypowiedź wcale nie sugeruje tego, co tam niby tłumaczysz na siłę. Sugeruje, że to oni są demokracją w tym kraju, a reszta nie.
który nie chcę zapytać mieszkańców czy chcą sobie wprowadzić zakaz wjazdu samochodem do domu i centrum. XD


@USSCallisto: sęk w tym, że mieszkańcy byli pytani a ból dupią mieszkańcy obwarzanka