Wpis z mikrobloga

@user_no_4 wg mnie suszenie głowy dorosłym raczej nic nie da jak to rodzice te kobiety wychowują na materialistki bo z powietrza się to nie bierze, a wątpię by to dzieciaki wyczytały w mediach społecznościowych poniżej 6 roku życia XD dorosłych już za bardzo nie zmienisz, możesz co najwyżej z tymi których nie lubisz lub których styl życia i przekonania Ci nie odpowiada po prostu się nie zadawać. Lepiej mieć mniej znajomych czy
@Kitku_Karola: wow, bardzo dobry wpis, przyznam że nie spodziewałem się że tak dobrze wybrniesz z odpowiedzią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety, widać po odpowiedziach, że nie bardzo rezonuje to ze zdolnościami poznawczymi na wykopie np:

To nie ma nic wspólnego z feminizmem, tylko z lewactwem. Chcesz by faceci bawili się lalkami, a kobiety autkami. Kobiety z własnej woli wybierają gównokierunki jak kosmetologia.

@mstasiek
@Kitku_Karola:
Dlaczego mężczyźni nie wychowują dzieci?
a) pracują
b) po rozwodzie, nie mają za bardzo nic do gadania
c) dany mężczyzna, wybrany na ojca ma szereg cech pożądanych przez kobietę, ale nie posiada tej związanej z wychowaniem potomstwo

A więc znowu, niestety wina kobiet.

U mnie w rodzinie były wszystkie trzy cechy. Matka, której do dzis to wypominam, zamiast wybrać zacnego kandydata, wybrała alkoholika i przemocowca z którym nie mogła się
@user_no_4 w wielu rodzinach oboje rodziców chodzi do pracy. Tylko w rodzinach gdzie jest dużo zarabiający mężczyzna i kobieta utrzymanka to może jest tak jak piszesz, ale wielu ludzi jednak oboje pracuje. Większości ludzi nie stać na to by kobieta siedziała w domu i się dziećmi zajmowała