Wpis z mikrobloga

@Roger_Casement a mówisz o tych samych osobach czy to dwie różne osoby/grupy? Bo ja jestem feministka i normalne dla mnie było by płacić za siebie na randce a później nawet za oboje. Ogólnie nie widzę nic złego by kobieta zapłaciła za całość randki a kolejnym razem facet za całość. Płacenie za siebie jest też ok.

To co ta pani tu pisze w tym zdjęciu to ewidentnie nie ma nic związanego z
  • Odpowiedz
@mstasiek aktywistką nie jestem by aktywnie o coś walczyć, ale głównie to co mnie boli to socjalizacja w trakcie wychowywania dzieci, która wpaja kobietom że mają ładnie wyglądać, a chłopcom że mają nie płakać i zaciskać zęby i się uczyć czy coś robić. To mocno psuje nam społeczeństwo i powoduje większość problemów na tle płciowym u dorosłych. Bo później na studiach technicznych robią sloty tylko dla kobiet ale problem tego że
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: To nie ma nic wspólnego z feminizmem, tylko z lewactwem. Chcesz by faceci bawili się lalkami, a kobiety autkami. Kobiety z własnej woli wybierają gównokierunki jak kosmetologia. Nikt nie wywiera na nich presji by na to iść. Inżynieria czy architektura stoi przed wami otworem. Wystarczy po to sięgnąć. Problemem są social media. Zauważyłem, że kobiety są o wiele bardziej podatne na ich negatywny wpływ.
  • Odpowiedz
Też feministki: ale jak to, mamy płacić za swoje jedzenie na randce? Przecież nawet się umyłyśmy!?!?!


@Roger_Casement: Jeszcze dodaj GIRLS MATH - czyli liczenie cen produktów za pełny słoiczek, a nie naparstka który używa się na randkę i budowanie na tym swojej wartości xD

w trakcie wychowywania dzieci, która wpaja kobietom że mają ładnie
  • Odpowiedz
@mstasiek wg mnie dzieci nie że mają się bawić tym czy tym tylko by mogły robić co chcą. A często dziewczynki są strojone w sukienki i jak chcą się pobawić to co chwilę słyszą „nie ruszaj tego bo się ubrudzisz i będziesz brzydko wyglądać”, „nie płacz bo żaden chłopak nie będzie Cię chciał” itp itd. Chłopcy też tego typu rzeczy słyszą. Nie socjal media są problemem tylko rodzina. Bo w socjal
  • Odpowiedz
Ogólnie nie widzę nic złego by kobieta zapłaciła za całość randki a kolejnym razem facet za całość. Płacenie za siebie jest też ok.


@Kitku_Karola: Napisać można wszystko, niemniej jednak większość kobiet jednak uważa że to mężczyzna wszystko musi.

Jak chcesz pomóc, to kobietom susz głowę, aby przestały być materialistami;p

A jak nie, to proponuję dać inne tagi do obserwowania, bo jesteś mało wiarygodna, biorąc pod uwagę zachowanie przytłaczającej większości.
  • Odpowiedz