Wpis z mikrobloga

95 579 + 79 = 95 658

W świąteczny weekend gościłem się u mamy bez roweru i miałem ból że mnie omija taka pogoda. Profilaktycznie wziąłem sobie jednak wolne w hucie na dzisiaj i mimo pochmurnej aury i 10 stopni niższej temperatury nie mogłem mieć żadnych wymówek :)

Pojechałem po 2 wakujące kwadraty, totalnie osamotnione, w Puszczy Bydgoskiej pomiędzy Stolcem Kujaskim a toruńskim poligonem. Kwadraty były dostępne z DK10, ale nienawidzę tej drogi, musieliby mi nie wiem ile zapłacić żebym więcej niż 3km tam pojechał, więc wymyśliłem trasę dookoła przez lasy. Finalnie wyszło 28km ujebu gorszego lub lepszego. Część szutrów znałem z wcześniejszych tam eksploracji, część nie znałem i jechałem w ciemno (brak śladów na heatmapie stravy, tyle co wypatrzone na zdjęciach satelitarnych ze jest szeroko), najgorsze było kilka km (z 6) polami i łąkami przy nadwiślańskich terenach zalewowych (picrel). Widelec tak mi sie zalepiał gliną że co chwilę musiałem dłubać to gówno, bo inaczej nie dało sie prowadzić roweru (jechać i tak się nie dało).

Koniec końców najcięższy dzień w tym sezonie, a kto wie czy nie od 2 sezonów. Powrót z 9m/s w ryj po tej przeprawie w błocie to była katorga.

----------------------------------

#kwadraty

Załatane 2 najbardziej przylegające do niebieskiego, ale to nie koniec Puszczy. Raczej nie zdążę jej pozbierać bo nie chciałbym tu tak długo mieszkać, a te #!$%@? piachy trzeba sobie dawkować :D

Max square: 23x23 (-)
Max cluster: 894 (+8)
Total tiles: 2731 (+2)

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #ruszbydgoszcz

Skrypt | Statystyki
cultofluna - 95 579 + 79 = 95 658

W świąteczny weekend gościłem się u mamy bez rower...

źródło: x

Pobierz
  • 4