Wpis z mikrobloga

Jak rozpoznać ukraińskich trolli na wykopie? Po ultra emocjonalnym podejściu do dyskusji o wojnie. Poza ruskimi trollami, zapewne 90 % wykopków gardzi kacapami (i prawidłowo), ale nie poświęca im codziennie wielu minut swojego życianie dodaje sobie też ukraińskich flag do avatarów etc.

Dyskusja z gościem, któremu tłumaczę, że śmierć polskich ochotników w Legionie Międzynarodowym na wojnie nie jest tym samym, co śmierć wolontariuszy (z rąk państwa neutralnego) jadących w konwoju humanitarnym pomagać cywilom i pacjent dostał szału xDD

I po czym jeszcze? Oni nie uderzają w Izrael dlatego, że zabijają cywili i właśnie rozwalili międzynarodowych wolontariuszy. Oni uderzają w Izrael, bo ma regularne wsparcie USA i "odwraca uwagę od sytuacji Ukrainy".

Dlatego dyskusja na wykopie o tej akcji w Izraelu kosztem dyskutowania o wojnie kapaców z Ukraińcami, doprowadza ich do szału. Wtedy można sobie zweryfikować też, kto na co dzień podburza Polaków przeciwko sobie.

#ukraina #rosja #wojna #bekazpodludzi #polityka #heheskzi #takaprawda #propaganda #wykop #izrael
Kopyto96 - Jak rozpoznać ukraińskich trolli na wykopie? Po ultra emocjonalnym podejśc...

źródło: iksde

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • 0
@Mitur: To, że sobie postuje, to moja sprawa. Nikomu krzywdy nie robię i nikogo do niczego nie namawiam. A co się stało z jego kontem to nie mam pojęcia, bo dałem typa kiedyś na czarno jak chciał zdjęcie dowodu osobistego ode mnie wyłudzić xD
  • Odpowiedz
A co się stało z jego poprzednim kontem?


@Kopyto96:Dostał bana i usunął konto. Jakiś czas temu w gorących na głównej było o nim znalezisko. Od tamtego czasu zaczął świrować i dorobił się bana. Kiedyś używał też konta @BasedMan ale też każdy wiedział, że to on. Jest też @Anikosz_SCK z tym że to podobno grzesiok, który też dostał bana za proukraińskie trollowanie. @perla-nilu to też bayzed albo jakiś jego kumpel z trollowni,
  • Odpowiedz
@Szinako: Ja multikonciarzem nie jestem w przeciwieństwie do ciebie. Widzę że boli wypominanie więc chyba będzie trzeba regularnie przypominać.
  • Odpowiedz
Ja multikonciarzem nie jestem w przeciwieństwie do ciebie. Widzę że boli wypominanie więc chyba będzie trzeba regularnie przypominać.


@Mitur: W sensie, że będziesz wypisywał te bzdury jeszcze częściej? xD

@Czarnoskory_Wyborca_Konfederacji1 Bo jesteś trollem i mam cie na czarnej. Ty przecież też mnie blokowałeś.
  • Odpowiedz