Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jest wreszcie ten dzień kiedy przychodzę do biura, pakuję swoje rzeczy i #!$%@? raz na zawsze.

Nikt nawet nie wie, że rzucam tę robotę. Magia polega na tym, że nie chcieli przez 6 lat dać mi umowy o pracę więc rzucam tą śmieciówkę w trybie natychmiastowym ()

Nie zamierzam się bawić w pisanie past "jestem jedynym co umie X" chociaż faktem jest że jestem jednym z trzech który umiał rzeczy ponadpodstawowe a reszta to waliła w #!$%@?. Więc już wcześniej było tak, że było trzech gości i każdy #!$%@?ł za dwoje to teraz dwóch będzie #!$%@?ć każdy za troje. Ale to już nie mój cyrk. Odłożyłem grosza i #!$%@? na słodki neet a potem może znajdę jakieś zlecenia z doskoku.

Nie będzie żadnego info po 16. Po prostu z rana biorę swoje śmieci, wsiadam w auto i jadę prosto przed siebie, jak najdalej od warszawy gdzieś gdzie są łąki, pola i wiatraki. #!$%@?ć agencje reklamowe.

#pracbaza #chwalesie #dziendobry
SzubiDubiDu - Dzisiaj jest wreszcie ten dzień kiedy przychodzę do biura, pakuję swoje...

źródło: vGfTRk

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
Nikt nawet nie wie, że rzucam tę robotę. Magia polega na tym, że nie chcieli przez 6 lat dać mi umowy o pracę więc rzucam tą śmieciówkę w trybie natychmiastowym


@SzubiDubiDu: Skoro Ty przez 6 lat dawałeś się nabierać na obiecanki wspaniałej kariery i fajnego życia za lojalność dla tej firmy to myślisz, że firma nie znajdzie w ciągu miesiąca chętnego, którego omami taką samą wizją i przysposobi na kolejne X
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Been there, done that! Dokłądnie ten sam case. Śmieciówka, nadgodziny, brak narzędzi i wieczne problemy. #!$%@?ć agencje reklamowe! Dawno temu postanowiłem, że cokolwiek by się nie działo, do agencji nie wrócę!

@asap_srasap: taa i niech zapłaci zaległy podatek z 6 lat wraz z odsetkami :D
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: powodzenia mirasku na nowej, lepszej drodze życia! niestety rynek tej branży psują ludzie, którzy są w stanie pracować za półdarmo i na byle jakich warunkach, aby tylko załapać się do zawodu, bo przecież praca w agencji reklamowej to największy cud życia
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu przez 6 lat dałeś się dymać na śmieciówce a teraz wielki bunt, dostaniesz 50 groszy brutto dodatku do godzinówki i zostaniesz, daj znać po 16 czym cię przekupili i jak długo jeszcze zostaniesz nim "rzucisz to" :)
  • Odpowiedz