Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
@Sants1

Niech mi to ktoś wytłumaczy, jakim cudem jest dwa razy więcej samotnych mężczyzn niż samotnych kobiet? Wy baby macie we dwie jednego chłopa czy jak to tam u was wygląda?


Mogę się założyć, że rozwiązaniem zagadki jest tutaj słowo “young”

Ktoś wziął sobie dane z tego Pew Research Center, ale nie naniósł na legendę wykresu, że jest tam przedział wiekowy.

Mogę się założyć, że to coś w stylu 18-30 lat np.

I wtedy taka babka 26-letnia na wykresie jest dodawana jako taka w związku, a jej starszy o 5 lat 31-letni mąż czy partner… w ogóle nie jest w tych dwóch słupkach uznany.

Stąd masz różnice, nieważne jak już sobie to potem wytłumaczysz: że kobiety szybciej dojrzewają emocjonalnie, wiążą się ze starszymi facetami dla bezpieczeństwa, i z resztą choćby sam #redpill #blackpill też non-stop mówi, że najlepiej wiązać się z młodszymi i blablabla, możliwości reprodukcji, trudność ciąży itd.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #seks #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
@Sants1
 Niech mi to ktoś wytłumaczy, jakim c...

źródło: 9c2da94b6f2a1dca3d76aac501e0484e7409a2f5f52911f282f20ec531b3f024

Pobierz
  • 4
@mirko_anonim: Z tego wykresu wynika też pośrednio, że pewna część Mirków musi "ogarniać" kilka Mirabelek na raz. A spora część Mireczków nie ogarnia żadnej. Nawet jeśli luźno uwzględni się, że mężczyzn w populacji jest zwykle ciut mniej niż kobiet z różnych względów, to stosunek 60 do 30 jest spory.
@mirko_anonim: Uwaga celna, ale zbędna.
W wyższych grupach wiekowych dysproporcje są jeszcze większe.
I tak (w Polsce według GUS) na każdych trzech kawalerów przypadają 2 panny w grupie 25-30 (bodajże), a potem stosunek ten rośnie nawet do 5 kawalerów na 2 panny.
Oznacza to, że tak - kobiety żyją w związkach poligamicznych, które albo są klasyczną poligamią albo pseudo-poligamią "okresową".
Więc znowu potwierdza się scenariusz blackpill i zasada Pareto. Nie ma