Wpis z mikrobloga

Muszę oddać telefon do serwisu, a co za tym idzie stracę wszystkie dane, które na nim czynami. Czy istnieje jakiś sprytny sposób, żeby zrobić sobie backup CALEGO telefonu na kompie? Nie chcę się bawić w żadne chmury, bo zależy mi 100% backupie z aplikacjami, zdjęciami, filmami, danymi, a nie tak że później i tak bede musiał wszystko konfigurować.

Telefon: OPPO
System telefonu: Android
System PC: Windows

#android #smartfon #windows #telefony #kiciochpyta
  • 8
  • Odpowiedz
@Aerwin: a nie mozesz isc gdzies do pierwszego lepszego serwisu gsm i powiedziec zeby ci zrobili taki backup gdzies na nosnik? Jestem pewien ze nie bedzie problemu
  • Odpowiedz
@Aerwin: przecież gwarancja nic nie zmienia. Zrobią Ci backup danych w serwisie za jakieś grosze i będziesz miał spokój. A próba zrobienia takiego backupu ręcznie może być trudna bo właśnie root jest wymagany. A jak zrootujesz telefon to tracisz gwarancję.
  • Odpowiedz
  • 0
@dam2k01: Dlatego nie chce oddawać go do pierwszego, lepszego serwisu. W dodatku zalezy mi żeby jak najszybciej odebrac z serwisu urządzenie. Już się pogodziłem z faktem, że bede musiał wszytsko znow konfigurować, instalować i zapisywac.
  • Odpowiedz