Wpis z mikrobloga

Dla twitterowej juleczki to nie do pomyślenia, że ludzi może interesować jak coś jest zrobione i w czasie kiedy ona spaceruje kładką rozmawiając z koleżankami o ostatniej imprezie, na której się upili i zrzygali ktoś patrzy jak wykonane są elementy techniczne konstrukcji.

Potem taka juleczka po zarządzaniu zasobami ludzkimi będzie z innymi juleczkami z hru zadawać poważnym inżynierom ośmieszające ich po raz kolejny pytania w stylu: z jakim zwierzęciem się identyfikują.

#bekaztwitterowychjulek #bekazrozowychpaskow #warszawa #p0lka #bekazpodludzi
WielkiNos - Dla twitterowej juleczki to nie do pomyślenia, że ludzi może interesować ...

źródło: temp_file2135097906710855573

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ehhh, musiałbym mieć więcej zdjęć z całego obiektu, ale podejrzewam, że kreślarz narysował jedną konstrukcję, która pasuje ma dwie strony, i po drugiej strony konstrukcji śrubki dochodzą w te drugie otwory, ale jak się nie ma pojęcia to trzeba się dosrać, ale mówię musiałbym zobaczyć całość.
  • Odpowiedz
@WielkiNos:

Dla twitterowej juleczki to nie do pomyślenia, że ludzi może interesować jak coś jest zrobione

No to choujowo sie interesuje. Moze napierw by sie fizyka zainteresowala zamiast usilowac zablysnac w necie.

Na X juz tą pisowską kretynkę zjechali. Luz jest prawdopodobnie zostawiony specjalnie żeby pozwolić konstrukcji pracować.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: chodzić sobie po mieście i sprawdzać można do woli, ale jak się atakuje kogoś personalnie to wypada wiedzieć o czym się pisze ʕʔ

reszta niech się faktycznie skupi na ruchaniu skoro to głównie potrafi xd
  • Odpowiedz
@WielkiNos Interesuje się techniką? Pokazuje niedorobki? Ten filmik to żałosna manipulacja kogoś kto o technice nie wie nic i kogoś kto się skompromitował
  • Odpowiedz
@conamirko

ma rację. Prawdopodobnie wszystko jest ok ale expert internetowy się zawsze musi zesrać - tfu na takich ludzi.

Od tego mamy nadzór budowlany żeby nie trzeba było chodzić i sprawdzać śrubek


Gówno ma a nie rację. Przez takich ignorantów jak ty w miastach odbiera się na polityczne zamówienie spierniczoną infrastrukturę.

Wchodzisz do parku za kilka milionów a tam każda ławka zamontowana krzywo.

Droga wybudowana a po 6-ciu miesiącach koleiny.. bo ktoś
  • Odpowiedz
@WielkiNos Julka odkrywa, że duże konstrukcje składają się z małych elementów składowych, łączonych ze sobą w różny sposób XD
Chociaż o dylatacji też wypadałoby wiedzieć, a nie mundżyć się w internecie.
  • Odpowiedz
@WielkiNos to nie jest zainteresowanie techniką tylko szukanie tzw. #!$%@? do dupy żeby się doczepić w trakcie kampanii. A że Julka z Twittera, to idealnie dla Ciebie żeby wrzucić coś na prawacką nutę, co będą mogli spermiarze plusować. Ale to akurat mnie nie dziwi. Julka bad, plusujta xd
  • Odpowiedz
  • 3
Toż to kolejny kuc w stylu @kleopatrixx, który nawet w święta nie odpuści tłoczenia słusznego przekazu.


@panczekolady jakiego przekazu zrąbańcu? To nie jest temat polityczny mizoginie. Nazwisko Trzaskowskiego służy tylko określeniu o jaką kładkę chodzi.

Poza tym jestem kobietą. Nie masz nic do powiedzenia poza swoimi teoriami spiskowymi to nie wiem... może idź zjeść sobie sałatki jarzynowej?
  • Odpowiedz
@Pan_krecik: nie umiesz poprawnie napisać "tfu" a będziesz mi pisał o jakichś niedociągnięciach w publicznych zamówieniach xD

Jeśli masz jakieś konkretne przykłady to je zgłoś do sądu i daj nam znać jak poszło panie ekspercie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@conamirko

nie umiesz poprawnie napisać "tfu"


A kim ty jesteś że chcesz decydować o tym w jaki sposób mam kodować własne wypowiedzi? Będę stosował takie znaki dialektyczne jakie uznam za stosowne.

a będziesz mi pisał o jakichś niedociągnięciach w publicznych zamówieniach xD


Będę gdyż proces zamówień publicznych znam od podszewki i widzę jakie miernoty i niedojdy pracuja w urzędach.

Jeśli masz jakieś konkretne przykłady to je zgłoś do sądu i daj nam
  • Odpowiedz
@Pan_krecik: znasz od podszewki proces, innych wyzywasz od ratlerkow, a na koniec dnia i tak nie robisz nic poza besztaniem randomowych ludzi z internetu na portalu z patostreamami i osranymi menelami xD
  • Odpowiedz