Wpis z mikrobloga

Dla twitterowej juleczki to nie do pomyślenia, że ludzi może interesować jak coś jest zrobione i w czasie kiedy ona spaceruje kładką rozmawiając z koleżankami o ostatniej imprezie, na której się upili i zrzygali ktoś patrzy jak wykonane są elementy techniczne konstrukcji.

Potem taka juleczka po zarządzaniu zasobami ludzkimi będzie z innymi juleczkami z hru zadawać poważnym inżynierom ośmieszające ich po raz kolejny pytania w stylu: z jakim zwierzęciem się identyfikują.

#bekaztwitterowychjulek #bekazrozowychpaskow #warszawa #p0lka #bekazpodludzi
WielkiNos - Dla twitterowej juleczki to nie do pomyślenia, że ludzi może interesować ...

źródło: temp_file2135097906710855573

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
taka sandra kpiąc i wyśmiewając ludzi, których interesuje technika


@WielkiNos: Ale wierzysz, że Joannę interesuje technika? Przecież ją interesuje trzaskowski, kampania i jego wynik wyborczy. Nic innego. No i żeby zamiast na kładki dali ekologom te pieniądze.
  • Odpowiedz
@conamirko

Wezmę z ciebie przykład jak przestaniesz ludziom mowic co mają robić, i myśleć.

To ty zwyzywałaś kogoś za to że zwrócił uwagę na to że urzedasy odbierają fuszerkę.

A najgorsze jest to że tak naprawdę dotknęło cię to że ktoś śmiał powiedzieć coś niepochlebnego o jedynie słusznej władzy w stolicy..

Zaangażowana politycznie turbo propagandowa
( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@conamirko

Nie mierz innych własną miarą..

Nie potrzebuję by ktoś czytał by się dowartościować..wyzywając ludzi jak ty.

Sam zdecyduje czy i co napisze i nie będziesz mi dyktować faszyzujacy ratlerku co mogę a czego nie xD
  • Odpowiedz
  • 0
Ale wierzysz, że Joannę interesuje technika? Przecież ją interesuje trzaskowski, kampania i jego wynik wyborczy. Nic innego.


@dlugi-gr nie wierzę, ale mnie to nie obchodzi. To nie miał być temat polityczny. Dla mnie nazwisko Trzaskowskiego tutaj służy tylko opisowi o jaką kładkę chodzi. Ale wyszło jak zawsze. Chyba tylko jeden chłop i te ponad 200 osób, które go zaplusowały wyżej zrozumieli o czym piszę.
  • Odpowiedz
@pkkk ale u nas w Polsce zwracamy się do siebie w liczbie pojedynczej, być może jeszcze tego nie wiesz. Post zawiera już informację kontekstową wyjaśniającą na czym polega problem tych śrub i dlaczego muszą mieć luzy. W razie gdybyś miał problemy ze zrozumieniem zdań złożonych i trudnych wyrazów w języku polskim, to służę oczywiście pomocą ;)
  • Odpowiedz
Dla mnie nazwisko Trzaskowskiego tutaj służy tylko opisowi o jaką kładkę chodzi.


@WielkiNos: AHA, bo w Warszawie wszyscy budują kładki. Dlatego też wspomina o nadchodzącej kampanii wyborczej w swoim poście. Przypadkiem.
  • Odpowiedz
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: Ta informacja kontekstowa to też niezła bzdura dodana przez kogoś kto tylko przeczytał artykuł na wikipedii a go wcale nie rozumie i nie wie jak to wygląda w praktyce. Zupełnie jak Ty.
  • Odpowiedz