Wpis z mikrobloga

@finchharold: Wstawiłem kilka dni temu post o zarobkach 15k netto to zostałem zwyzywany od śmieci i dna aż trzeba było wątek usuwać a tutaj ludzie gratulują facetowi 5K brutto, komedia
  • Odpowiedz
@Kiciket: tak, lepszej pracy. 30% ludzi zarabia minimlaną pracując w urzędach, sklepach typu pepco, listonosze, nauczyciele, sprzątacze. I nie zadne studenty, tylko pracują tam po 15, 20 lat i dobrze im tam. Sam pamiętam ze jak chodziłem do podstawówki to najbardziej bogaty ojciec jednego z uczniów to pracował jako zastępca kierownika niższego szczebla w urzędzie. Pozostali pracowali na zmywaku, na targu sprzedając jajka albo na czarno. Nikt nie prowadził żadnej dzialaności
  • Odpowiedz
@smallboobslover czyli nic nie możesz znaleźć i jeszcze widziwiasz, że ma pod twoje buntownicze poglądy pasować? To ty przedsiębiorca zostań to nie będziesz musiał nikogo słuchać.

@finchharold Coś czuję, że to jego kręcenie nosem jest problemem a nie pracodawcy.
  • Odpowiedz
@maikeleleq: I super, gratki. Jeśli to lubisz, to super. #!$%@?ąc od sposobu zarządzania kadrami w danej firmie, sporo jest osób sfrustrowanych, które na taką pracę narzekają i czasami wyrażają o niej niepochlebne opinie. Moim zdaniem nie każdy nadaje się do pracy z klientem.
  • Odpowiedz
To ty przedsiębiorca zostań to nie będziesz musiał nikogo słuchać.


@Tiab: to jak ci tak pasuje wojsko to cytując kapitana bombę - wypierd@laj na front xd
Tak się składa, że już powoli chodzę po śmiesznych klientach z poprzedniej firmy i dodatkowo buduję mały sklep internetowy, bo te oferty pracy są po prostu żałosne.
  • Odpowiedz
@smallboobslover Jaki front XD Polska toczy wojnę? Nope.
Zresztą nie muszę into wojsko bo to nie ja szukam pracy. Ale jak ty chcesz żeby ci pod buntowniczy styl pasowało to zawsze będzie źle chyba, że ktoś ci da 10k za brak poleceń żeby się buntownik nie wkurzył, ale jak sam się przekonałeś ciężko o taką ofertę na rynku( ͡° ͜ʖ ͡°) to zostaje własne przedsiębiorstwo
  • Odpowiedz
@Tiab: ktoś się cieszy to mamy mu pisać, ze nie, nie ma z czego?

Tu na tym portalu to jak ktoś ma mniej to byle mu dosrać, a rzeczywistość jest taka, że większość osób zarabia między 3-5k. I nie wyskakuj mi z danymi dot. Średniego wynagrodzenia, bo pomijane są tam małe firmy, te których jest mrowie.

Realnie, szeregowi pracownicy zarabiają tyle co OP, czasami trochę mniej a czasami więcej. Rozumiem że
  • Odpowiedz
@smallboobslover No może na twoje kwalifikacje nie ma skoro sam tu narzekasz, że dają przedsiębiorstwa max 4,5k…

Ja ci coś o wojsku? Przecież tylko wyśmiewam ten twój buntowniczy styl i szukanie pracy xD
  • Odpowiedz
@Tiab: tak, znam ludzi nawet co robili kursy za 3-10k po to by pracować w warszawie za minimalną. I wcale nie narzekali, byli zachwyceni ze swojej pracy
  • Odpowiedz
  • 0
@maikeleleq: gratulacje! nie zapominaj, że mityczni programiści 15k też kiedyś zasuwali za 5k albo i mniej, ale się nie lubią tym chwalić :)
  • Odpowiedz
danymi dot. Średniego wynagrodzenia, bo pomijane są tam małe firmy


@Wink: czemu zakładasz że w firmach do 9 pracowników zarabia się mniej? Przecież te firmy mają mniej kosztów wobec czego mają większe pensje. Pracowałem w takich firmach i pensje były conajmniej na poziomie średniej krajowej.
Dodatkowo badania średniej krajowej nie uwzględniaja JDG i firm a to tam zarabia się najwięcej a więc średnia krajowa realnie wynosi dużo więcej niż podawana w
  • Odpowiedz