Wpis z mikrobloga

Ja tam jestem minimalistą ogólnie. Ja dużo potrzeb nie mam. Ja nie muszę co tydzień jeździć do drogich restauracji i placić 2tys zł za zjedzenie "kanapki z serem", nie muszę co miesiąc jeździć na Malediwy, znajomych nie mam żadnych, dzieci nigdy nie planuje, dziewczyny nie interesują mnie wgl ani seks, ani związki ani nic totalnie. Wcale nie trzeba zarabiać ponad 5k+ żeby żyć szczęśliwie takie jest moje zdanie. Mi wystarczy tylko jedzenie,
  • Odpowiedz
@qew12 można wieść ciekawe i szczęśliwe życie nie zarabiając wiele. Za pieniądze kupiłbyś sobie parę drogich rzeczy, ale co z tego? One Ci szczęścia nie dadzą
  • Odpowiedz
Mi tam 303zł na miesiac w zupełności wystarcza, jeszcze nie zdążyłem 300zł z poprzedniego miesiaca wydać a już mamy koniec miesiąca. W ten sposób mogę zaoszczędzić 3600zł rocznie co po 10 latach da 36tys a to już może wystarczy na jakiś wkład własny aby kupić mieszaknie
freeszpak - Mi tam 303zł na miesiac w zupełności wystarcza, jeszcze nie zdążyłem 300z...

źródło: Screenshot_20240331_101354_IKO

Pobierz
  • Odpowiedz
@qew12: zarabiam mało więc kombinuje.
Gry/filmy/muzyka/książki - > torrenty
cicuhy -> lump
Podróże - śpie w aucie/namiocie/tani nocleg
Rzeczy- > tylko używki

Rzucam się , telepię walczę tylko po to by życ. Nie ma łatwo, mam swoje cele i robię wszystko czasem ryzykując i oszczędzając na potrzebnych/odpowiedzialnych rzeczach by coś mieć z życia licząc że w międzyczasie dogonie z pensją standard życia jaki chciałbym mieć. Nie wiem czy to wypali ale
  • Odpowiedz