Wpis z mikrobloga

@Zakarys: mordo, tam nie ma jednej normalnej osoby. bycie influ to zajęcie, które przyciąga narcyzów, egotopów, mitomanów, manipulatorów itd. normalni ludzie nie mają takiego parcia na szkło, potrzeby atencji, mają problem żeby kogoś skrzywdzić. i jak te #!$%@? już się pogryzą między sobą, to żeby się ratować to wywalają wszystko na wierzch żeby zrobić z siebie bohatera.
@BombaskaEskadraLotnicza

@Zakarys: mordo, tam nie ma jednej normalnej osoby. bycie influ to zajęcie, które przyciąga narcyzów, egotopów, mitomanów, manipulatorów itd.


Dokładnie Mordko to napisałem, ale wardega zrobił sobie z tego kontent i puszcza obcym ludzią w neta. Wyobraź sobie, gdybym u mnie w biurze pokłócił się z kumplem i zrobilibyśmy kilka #!$%@? akcji między sobą trafił się trzeci typ który chodziłby po zakładzie i wszystkim pracownikom to opowiadał i cieszył się
ale wardega zrobił sobie z tego kontent


@Zakarys: Ależ oczywiście, że tak... Jak wybuchała pandora, to mówiłem, że zbierane od dawna kwity zostały puszczone w obieg pod postacią pandora gate akurat wtedy kiedy wardęga miał kryzys wizerunkowy. w jednej chwili z kryzysu wszedł w rolę mesjasza xD