Wpis z mikrobloga

I tak to jest każdy z koszyczkiem z kościoła wraca z rodzinką, szczęśliwe parki normickie, kilka normików z czasów szkolnych wróciło za granicy swoimi samochodami na żółtych holenderskich blachach na święta ze swoimi julkami bo w moim mieście gdzie psy dupami szczekają nie ma żadnych perspektyw a ja przegryw życiowy nieudacznik taka wizja życia jest tylko w moich wyobrażeniach, tylko do sklepu poszedłem po wódke i zagryzke i ide niedługo do wuja bezrobotnego alkoholika, który zmarnował swój potencjał bo alkohol go zniszczył a miał dobry fach gdyby nie pił żyłby jak pączek w maśle ale nie zachlewa sie jak świnia pije jedynie w domu z różnymi koleszkami też zniszczonymi przez system którzy mu stawiają ewentualnie na ławce kulturalnie.Zaniose mu obiad posiedze, pogadamy o chuyni pare kielonów wypije i czas zleci już pomijam fakt, że ma zadłużone mieszkanie już komornik chciał odebrać mieszkanie ale siostra zapłaciła jakąś część teraz tylko kwestia czasu jak siostra go wywali bo póki co ona mu opłaca mieszkanie max rok i pójdzie chuy wie gdzie pewnie skończę z nim pod mostem bo moja wizja przyszłości również jest czarna niczym mokebiańskie knagi, albo gdzieś na dworcu w Berlinie a wieczorem pójde z bratem który jest na rencie biegać i taki to żywot a siostry mają w dupie matke, która jest schorowana na emeryturze wolą spędzać za granicą święta w dostatku, to samo córki moich sióstr wyyebane całkowite siedzą ze swoimi chadlajtami i wrzucają tylko relacje z imprez i wyjazdów pokolenie 2000+ stracone całkowicie zdemoralizowane przesiąknięte konsumcjonizmem.

#blackpill #depresja #samotnosc #przegryw #przegrywpo30tce #bezdomnosc #samobojstwo #p0lka
TTedbundYY - I tak to jest każdy z koszyczkiem z kościoła wraca z rodzinką, szczęśliw...

źródło: fghjk

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: Pociesze cię że te przykładne żony masturbują się wibratorami do fantazji o wielkiej knadze Mokebe a z tymi facetami najczęściej są tylko dlatego że zapewniają im stabilizację. Natura.
  • Odpowiedz