Wpis z mikrobloga

Mmmm też czujecie, że powietrze zmieniło zapach z tego #!$%@? zimniackiego siarczystego, gdzie jedyne co było czuć to smród plebsu opalającego chałupy?
To jest jedna z piękniejszych rzeczy, gdy powietrze przybiera zapach kwiatów, ziemi, roślin, trawy, wracania na rauszu o 4 nad ranem z imprezy, będąc ubranym w krótkie spodenki i koszulkę, gdy czuć ten lekki chłodek. Ptaszki zaczynają ćwierkać, na drogach jeszcze tylko bułkowozy i taryfy, ale już za chwilę wyjadą ludzie.
  • 55
To jest jedna z piękniejszych rzeczy, gdy powietrze przybiera zapach kwiatów, ziemi, roślin, trawy, wracania na rauszu o 4 nad ranem z imprezy, będąc ubranym w krótkie spodenki i koszulkę, gdy czuć ten lekki chłodek. Ptaszki zaczynają ćwierkać, na drogach jeszcze tylko bułkowozy i taryfy, ale już za chwilę wyjadą ludzie.


@tellet: to jedno a drugie, że wreszcie jest słońce i mniejsza deprecha. Nie ogarniam, jak można jesień czy zimę tolerować...
@tellet #!$%@? opie! Wyszedłem dzisiaj o 2:00 z pracy i poczułem dokładnie to samo!
Poczułem wiosnę, zapach jakiś soków drzew w powietrzu. Pierwszy raz coś innego od 6 miesięcy niż spalenizna.
Ciekawe, że też to zauważyłeś xD
Czlowiek wstajez od razu do wykopu i pierwszy wpis na Mirko od razu o jego spostrzezeniu sprzed paru godzin ( ͡º ͜ʖ͡º)
@FejsFak Mieszkam na wsi gdzie praktyczni wszyscy do około mają kotły co i jakoś nie czuje takich rzeczy. Może to jest kwestia tego co się pali w takim piecu? Jak śmieci to nic dziwnego ze śmierdzi xD
@tellet: Nie ma to jak wyzywać innych od plebsu, a samemu jarać się IMPREZAMI XD. Rozrywka dla normików, żeby zapomnieli o tygodniu etatu. Ej Mati ale mi się nie chce dziś robić. No, ale luz, jeszcze tylko 3 dni do IMPREZY XDDDD. Nie zauważyłeś, że to ty jesteś współczesnym plebsem, w dodatku gorszym od poprzedniego, bo nie stać cię na ich domy o które masz ból dupy ;)