Wpis z mikrobloga

@Geralt678 no ja kiedyś z jedną pisałem. Podjarała się, poprosiła o mój messenger. Wymyślała glosowki, zdjęcia, była zainteresowana. Rzuciłem po 2 dniach propozycję spotkania to nie chciała bo UWAGA, ona chce się poznać przez pisanie najpierw xD odpuściłem
  • Odpowiedz
@Geralt678 mam ponad 100 polubien, mnóstwo par ale nie zagaduje. Wczoraj jedna po kilku dniach od matcha napisała. Coś tam zażartowałem z jakiegoś tematu, napisała że nie było śmieszne choć było xD usunąłem parę bo z idiotkami nie będę tracić czasu
  • Odpowiedz
  • 0
@jazdaniebieski2023: To pisałem 2 dni z jedną zaproponowałam spotkanie laska pisze mi że nie chce się jej jechać do mnie i że może bym pojechał do niej xdd napisałem że nie mam auta i też mi się nie chce i olałem temat nie będę pajacował już tracił czas i kasę.
  • Odpowiedz
ona chce się poznać przez pisanie najpierw


@jazdaniebieski2023: jedna też mi tak powiedziała raz, że pisanie jest niezobowiazujace xD ale sie nie spotka, poghostowałem ją trochę, sama zaczęła pisać, potem wymyśliła jakiś odległy termin xD ale w efekcie spotkała się ze mną w pierwszy dzień, gdy wbiłem do miasta docelowego, a podobno ją głowa bolała w ten dzien ( ͡° ͜ʖ ͡°)
obecnie jestesmy po 2 spotkaniach,
  • Odpowiedz