Wpis z mikrobloga

Beka, że mamy 2024 rok i ludzie dalej jedzą produkt, który dosłownie nazywa się 'dekoracyjny'. Tylko Kielecki. Ocet nadaje życiu niepowtarzalny smak.
  • Odpowiedz
  • 1
@mala_kropka

Ta cała walka o majonez jest spowodowana tym że są one przeznaczone do dwóch różnych celów

Majonez Winiary jest do jajek, frytek, sałatek, kanapek

A majonez Kielecki jest do dupy
  • Odpowiedz
  • 1
@KriegCaptain710 raczej kielecki przecież Winiary jest ozdobny więc sama nazwa wskazuje że jest do ozdoby. No położyć na szafkę i podziwiać. A jak ktoś to spożywa to jak by jadł sztuczne jabłka banany za steropianu itp
  • Odpowiedz
@mala_kropka:
23 Gdy przyszedł do świątyni i nauczał, przystąpili do Niego arcykapłani i starsi ludu z pytaniem: «Jakim prawem to czynisz? I kto Ci dał tę władzę?» 24 Jezus im odpowiedział: «Ja też zadam wam jedno pytanie; jeśli odpowiecie Mi na nie, i Ja powiem wam, jakim prawem to czynię. 25 Jaki majonez wybrać: Kielecki czy Winiary?» Oni zastanawiali się między sobą: «Jeśli powiemy: "Kielecki", to nam zarzuci: "Dlaczego więc go
  • Odpowiedz
Jaracie się tym kieleckim, a prawda jest taka że równie dobrze mozna sobie octubnakać i będzie to samo. Sam robię domowy majonez z kilku naturalnych składników i nie #!$%@? octem jak ten gówniany kielecki.
  • Odpowiedz