Wpis z mikrobloga

Też macie wrażenie, że w dzisiejszych czasach wszyscy pracują byle jak?

No kurde. W zeszłym roku z IKEI zmieniałam blat i wieszałam 4 szafki. Montażyści przyjeżdżali 5 razy bo ciągle coś nie tak. A to pani z IKEI zapomniała o czymś w zamówieniu, a po im 3 razy blat pękł.
Braliśmy tez ekipę do malowania. Tu aż szkoda pisać jakie były przeboje. Właściciel niepoważny bo ciągle obiecywał coś i tego nie dotrzymywał. Na zmianę tylko narzekali pracownik na szefa a szef na pracownika, że mają problemy z piciem XD. Myśleliśmy, że wpadnie ekipa i zrobią szybko a tu jakiś stary dziadek przez tydzień sam się męczył a jeszcze trzeba było po nich poprawiać.
Robią nam taras to też ciągłe problemy. Miejscowa firma nas olała. Byliśmy u nich w siedzibie i mieli wysłać nam wycenę, potem jeszcze pisaliśmy z przypomnieniem a jak po 2 tygodniach było zero odzewu to wystawiłam im negatywną opinię i dopiero wtedy zadzwonili przepraszać.
Inna firma przyszła to też problemy. 2 razy trzeba było się dopominać by wysłali umowę, potem się okazało, ze koleś źle pomierzył i chcą parę stów więcej XD potem montażyści też za nisko słupki wbetonowali i musieli robić od nowa.

Teraz jeszcze piszą do mnie z żłobka, że mam zaległości za zajęcia logopedyczne na które nigdy nie zapisywałam swoich dzieci no ja pi**le.

Nawet nie zaczynam rozpisywać się o swoim #korposwiat bo by dnia nie starczyło jakbym miała pokazać jak idą nasze projekty i jaki jest poziom wiedzy i zaangażowania w zespole.

Przez ostatni rok chyba tylko auto udało nam się kupić bez problemów a tak to wszędzie szambo.

#pracbaza #zycie #pasta #zalesie #przemyslenia
elena-mary - Też macie wrażenie, że w dzisiejszych czasach wszyscy pracują byle jak?
...

źródło: Uskrzydlony-pracownik-czyli-jaki_img59d4fc4feb959

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Też macie wrażenie, że w dzisiejszych czasach wszyscy pracują byle jak?


@elena-mary: ja zawsze pracuję, żeby zrobić wszystko jak najlepiej, i nie wracać do tematu. Bo nie lubię poprawiać roboty (czy to swojej, czy cudzej).
  • Odpowiedz
  • 0
tak, bo w sumie i po co się starać i tracić energię skoro i tak się dostanie taką samą pensję


@BackInBlack: bo ja wiem... jak pracownicy narażają pracodawcę na straty finansowe to raczej będą wyciągać z tego jakieś konsekwencję.
Przecież jak za montaż mebli do kuchni zapłaciłam 500zł a oni musieli przyjechać 5 razy i jeszcze dwa dodatkowe blaty mi dać za darmo i jeszcze 800zł dostałam z reklamacji to firma
  • Odpowiedz
@elena-mary: Nie, kiedyś robili jeszcze gorzej i jeszcze więcej pili alko. Dzisiaj zawierasz umowę, masz prawo reklamacji, itd.

Jestem ciekawy tego korpo, bo u mnie to oprócz nielicznych jednostek krytycznych dla biznesu, w innych jest bieda-budżet i robi się absolutne minimum.
  • Odpowiedz
@elena-mary
budowlanka to jest raj od dekady, roboty jest multum i bierze sie za to kazdy luj. A płacę rosną bo ceny nieruchomości rosną i tak to sie nakręca i przyciaga coraz to większe rzesze partaczy.
  • Odpowiedz
@jacekparowka: a co klienta ma obchodzic jak janusz placi pracownikowi xD robota ma byc tak wukonana jak na umowie a nie #!$%@? sie rozumiem lubisz jak placisz za usluge a ktos ci to wykonuje na odjeb sie aby bylo
  • Odpowiedz
@elena-mary: oj dokladnie tez to zauwazylem jakis czas temu, ze swiat jest byle jaki, kazdy robi na #!$%@? byle zeby bylo zrobione, elektronika tez szybciej sie psuje, gry zabugowane wychodza itd...
  • Odpowiedz