Wpis z mikrobloga

@FELIX90: Powodzenia w myśleniu, że w na dwa dni przed świętami jakikolwiek zakład cię wciśnie, no chyba że jakiś lamus co nic nie umie i ma wolne terminy (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
  • 2
@telemach20: a to samochody się myje specjalnie na święta czy jak? Nie wiedziałem, że w jakimś stopniu to jest skorelowane ani tym bardziej, że chce to robić dzisiaj.
  • Odpowiedz
  • 0
@aleksander_z: myje auto dla potencjalnego kupca. Drugi samochód czyszczony jest przy okazji wizyty w ASO, więc środek zawsze czysty a z zewnątrz i tak nie jestem w stanie go utrzymać w porządku.
  • Odpowiedz
@FELIX90: pranie tapicerek jest dość mocno sezonowe, na wiosne temat bardzo mocno rusza i każdy chce prać "po zimie" oraz sprzątać z okazji wielkanocy. W umysłach ludzi wiosna jest baaardzo skorelowana z praniem, sprzątaniem, a w tym roku wyjątkowo bo wielkanoc nałożyła sie z ładną pogodą i jest kombo

  • Odpowiedz
  • 0
Rozumiem. Nie da się polecić odpowiedniego miejsca bo przez dwa dni będą kolejki. W związku z tym nie dowiem się gdzie rzetelnie podchodzą do tematu xD
  • Odpowiedz
@FELIX90: Napisałeś, że szukasz pilnie kogoś do ogarnięcia tapicerki więc Ci wytłumaczyli ludzie wyżej skąd to obłożenie i dlaczego nie odbierają.

Jak chcesz kogoś do polecenia to jest coś innego niż szukam na już.

Ja robiłem w Ecoshine. Mieli pakiet z przygotowaniem auta do sprzedaży. Zrobili porządnie. Jak przyjechałem potem z drugim autem to rabat dali.
  • Odpowiedz
a to samochody się myje specjalnie na święta czy jak?


@FELIX90: trzeba zmyć grzeszne plamy z tapicerki dla Jezusa (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
Nie wiedziałem, że w jakimś stopniu to jest skorelowane ani tym bardziej, że chce to robić dzisiaj.


@FELIX90: nigdy nie zaobserwowałes np. wzmożonego ruchu na myjniach przed świętami? Jak ty się uchowaleś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FELIX90 dodaj do całej szopki fakt, że poważne studia mają wywalone w pranie tapicerki bo żeby zrobić jak się należy czyli odkurzyć, wyprać wykładziny, dywaniki, siedzenia, ogarnąć plastiki w samochodzie, szyby, podsufitkę to schodzi się z 7-8 godzin ale jak powiesz komuś więcej niż 400 zł to cię nazwa Januszem. Taki biznes przejęli ci wszyscy detailerzy domorośli i karierowicze z dotacji z urzędu pracy co po roku się zawijają i zasilają czarna
  • Odpowiedz
  • 0
@let_it_be: drugi koniec miasta ale w akcie desperacji i tam wydzwonię.
Niestety wszystko jak jest dostępne to w godzinach dla bezrobotnych. O weekendach nie ma mowy.
  • Odpowiedz
@FELIX90 jak nic nie znajdziesz, to w Pielęgnacja Aut na Krakowskiej kup bonnet i fibre typu wafel. Tym oblecisz całe auto, łącznie z podsufitka, byle jej nie przemoczyć. Szybka akcja i będzie lalunia. Na koniec nie zapomnij podwójnej warstwy Plaka na wszystko ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@FELIX90 jaka ona by nie była to renomowane studia raczej nie odwalają lipy i robią całym pakietem wszystko dokładnie. Poza tym rezygnowali z tego bo wezmą 400 zł brutto, a jak zrobią w tym czasie korektę to wezmę 1500 zł więc rachunek jest prosty.

Najprędzej znajdziesz kogoś na jakiejś grupce facebookowej jakiegoś garażowca, który się tego podejmie.
  • Odpowiedz