Wpis z mikrobloga

Serio, #orange? Przecież to święto ma głębokie znaczenie religijne dla wielu osób, a Wy postanowiliście robić z tego jaja dosłownie i w przenośni. To jest jakieś kurwskie lekceważenie wolności religijnej i świętości tradycji. Co będzie następne? Cyfrowe noszenie palm w Wielki Tydzień? Albo cyfrowe chodzenie na msze? Może e-palenie ziółka przez rastuchów które przecież jest ich sakramentem albo darmowe gigabajtu z okazji obalenia reżimu.

Ja wiem, że to tylko zabawa i #!$%@? na sile ale #!$%@?, są granice dobrego smaku, prawda? Dlaczego nie możemy po prostu zostawić świąt w spokoju i cieszyć się nimi tak, jak to było kiedyś? Dlaczego musimy wszystko sprowadzać do #!$%@? aplikacji co wymyślają obsrani marketingowcy.

No cóż, mam nadzieję, że Orange szybko się ogarnie i przeprosi za ten cyrk. Bo jak na razie to tylko robią sobie z nas wszystkich jaja, a ja osobiście mam tego kur
wa dość. Koniec wpisu.
KingaM - Serio, #Orange? Przecież to święto ma głębokie znaczenie religijne dla wielu...

źródło: skurwysyny z Orange psują święta

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
  • 1
@KingaM hehe ale mirki cie zjechali. A wystarczyło te 5GB wykorzystać na jakiegoś RT czy PH w samotności a nie pisać własne przemyślenia na mirko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@KingaM: Kinga napisze ci to bo nikt ci tego nie napisał - w internecie takie promki funkcjonują od 20 lat
funkcjonują w grach
funkcjonują na portalach
#!$%@? wszędzie

stało się to częścią biznesu sprzedaży i trwale weszło do kultury
prędzej się ludzie oburzą że nie ma promocji na święta XD
  • Odpowiedz