Wpis z mikrobloga

Serio, #orange? Przecież to święto ma głębokie znaczenie religijne dla wielu osób, a Wy postanowiliście robić z tego jaja dosłownie i w przenośni. To jest jakieś kurwskie lekceważenie wolności religijnej i świętości tradycji. Co będzie następne? Cyfrowe noszenie palm w Wielki Tydzień? Albo cyfrowe chodzenie na msze? Może e-palenie ziółka przez rastuchów które przecież jest ich sakramentem albo darmowe gigabajtu z okazji obalenia reżimu.

Ja wiem, że to tylko zabawa i #!$%@? na sile ale #!$%@?, są granice dobrego smaku, prawda? Dlaczego nie możemy po prostu zostawić świąt w spokoju i cieszyć się nimi tak, jak to było kiedyś? Dlaczego musimy wszystko sprowadzać do #!$%@? aplikacji co wymyślają obsrani marketingowcy.

No cóż, mam nadzieję, że Orange szybko się ogarnie i przeprosi za ten cyrk. Bo jak na razie to tylko robią sobie z nas wszystkich jaja, a ja osobiście mam tego kur
wa dość. Koniec wpisu.
KingaM - Serio, #Orange? Przecież to święto ma głębokie znaczenie religijne dla wielu...

źródło: skurwysyny z Orange psują święta

Pobierz
  • 152
@KingaM: Baba bez bolca dostała #!$%@? xD. Po pierwsze to jajo nie jest niczym świętym. To nie hostia, czy jakiś inny sakralny przedmiot. To symbol świąt, tak jak baranek, czy babka wielkanocna. Koszyk ze święconka to OK, to ma jakieś znaczenie religijne / symboliczne, ale samo jajko?
Nie wiem na czym ta gierka dokładnie polega, ale jeżeli zbija się w niej pisanki to co w tym złego? To jest zwyczaj przy
To jest zwyczaj przy świątecznym stole wielu osób, w sensie taka zabawa, zwłaszcza z dziećmi że się bierze pisankę i zderza z drugą osoba. Ta która nie pęknie wygrywa.


@FrasierCrane: Chyba na podlasiu xD