Wpis z mikrobloga

Ale pier%olicie wszyscy. Miała zielone - spoko. Na pewno teraz jej się przyda fakt że miała pierwszeństwo. Zawsze się trzeba rozejrzeć. Jak ktoś ma łeb na karku to nawet na jednokierunkowej popatrzy w obie strony zanim przejdzie. A nie zauważyć pędzącego tramwaju? Spodziewała się że stanie w miejscu jadąc 30-40-50 km/h?

Poczekam na jakiś artykuł z większą ilością informacji, ale szkoda wg mnie może być tylko motorniczego. Zawalił, ale babka zawaliła bardziej.
O jezu mało to ludzi ginie w wypadkach komunikacyjnych? Nie pierwsza i nie ostatnia, samo życie. A wykopki srają żarem, bo oczywiście jak ktoś zginął to nie może być winnym XD Dzieciaki łażą z twarzą w japku i nie mają kontaktu z rzeczywistością. To samo było z tym gwałcicielem ze stanów co strzelił samobója i już nagle hur dur biedny 22 latek XD
Kilka lat temu u mnie w dalszej rodzinie też 17-latka wróciła do domu jak co dzień.. Coś tam sobie porobiła w pokoju. Wyprysznicowała się. I poszła w miasto mówiąc babci że wróci na kolację. Minęło kilka godzin. Dzwonek do drzwi. Babcia myśli że wnuczka wróciła a tu Policja, mówi że wnuczka powiesiła się na drzewie. Możliwe że tu było tak samo tylko inaczej.
@WykopX ech, na miejscu jej rodziców pośmiertnie wystawiłbym jej rachunek za cały hajs jaki władowali w nią od urodzenia. Pewnie dwa mieszkania im przeszły koło nosa, a ta w dowód wdzięczności postanawia pozbawić się życia.
@Voltix: mam beke z "informatyczek" kobiet, w tym rodzin sredniej klasy co kupuja dziewczynkom, bo one MUSZOM miec srajfona, kolezanka ma i patrz jakie ikonki ma teeeen i instagram jak dziala. Zapraszam do mnie do mieszkania, calkiem mozliwe ze twoje sie nie raz zmiesci w moim.
Kilka lat temu u mnie w dalszej rodzinie też 17-latka wróciła do domu jak co dzień.. Coś tam sobie porobiła w pokoju. Wyprysznicowała się. I poszła w miasto mówiąc babci że wróci na kolację. Minęło kilka godzin. Dzwonek do drzwi. Babcia myśli że wnuczka wróciła a tu Policja, mówi że wnuczka powiesiła się na drzewie.


@Gieekaa: Ostatnio widziałem kompilację filmów z facetami, którzy odebrali sobie życie, a te filmy były ostatnimi,