Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nigdy nie wierzyłem w te wpisy o "p0lkach", zawsze myślałem że moja kobieta jest normalna, w końcu nigdy nie było między nami kłótni, nigdy nie czułem się przez nią wykorzystywany. Wszystko się zmieniło po tym jak kupiłem mieszkanie...
Od początku... Byłem z dziewczyną od 2016 roku. Ja zarabiałem dużo więcej, więc za 90% randek płaciłem ja. Często brałem ją na różne wycieczki (krajowe i zagraniczne) za które nie musiała płacić ani grosza. Myślałem, że gdyby sytuacja była odwrotna czyli ja zarabiałbym mniej od niej to byłoby tak samo.
Po czasie ona zaczęła zarabiać coraz więcej, a od nowego roku zarabia 25% więcej ode mnie. W styczniu wprowadziliśmy się do mojego mieszkania, które kupiłem od developera na kredyt. W tej chwili kredyt pochłania 40% mojej wypłaty. Całe mieszkanie wykończyłem za swoje pieniądze, więc jestem spłukany.
Biorąc pod uwagę to, że gdy ja dysponowałem większą ilością kasy to ja sponsorowałem wyjścia, wycieczki, podróże itd. to liczyłem, że teraz sytuacja się odwróci. Niestety, tak się nie stało. Okazało się, że moja dziewczyna to typowa "p0lka" i zaproponowała, że teraz możemy się rozliczać 50/50, skoro ja muszę spłacać kredyt i nie mam dużo kasy. Ja odpowiedziałem na to, że WTF, przecież gdy sytuacja była odwrotna to ja opłacałem 90% wyjść i wycieczek. Ona na to że nie będzie mnie utrzymywać i mam to sobie przemyśleć.

Powiem wam że moje serce jest rozdarte. Kochałem dziewczynę nigdy nie patrzyłem przez pryzmat pieniędzy, pomagałem jej finansowo i nie tylko, ale gdy tylko sytuacja się odwróciła to nie widzę żadnej chęci w niej żeby mi pomogła. Gdybym sobie przeliczył te wszystkie lata ile na nią wydałem to pewnie wyszłoby grubo ponad 100 000zł. Nie było warto. Myślałem, że to jest poważny związek, niedługo miałem się oświadczać, ale jak widzę takie podejście, że co moje to jest "nasze", a co jej to jest jej to się odechciewa. Szkoda tylko że zmarnowałem tyle czasu na nią.

#zwiazki #gorzkiezale #przegryw #p0lka #nieruchomosci #zarobki #pieniadze



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Poczytaj trochę o redpillu (nie na tagu tylko poważnej wiedzy) i wiele spraw Ci się wyjaśni i naprostuje.
Polecam Entrepreneurs in Cars kanał na YT na początek.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ale ty naiwny. Przecież to wiadomo, że tak będzie czy jest.
Ale tak to jest, jak tych ludzi, którzy to "wyznają" nazywa się mizoginią czy faszystom.
Sam fakt, że zarabiasz mniej to "warning" dla związku. Albo musisz zrobić coś, żeby zarabiać więcej albo się pożegnać.
Dlatego trzeba walczyć z lewicową ideologią równości. Płcie się różnią i odgrywają różne role. Zrównywanie ich działa na niekorzyść obu płci.
  • Odpowiedz
@Lewacka_zydokomuna: Jak ją "kupisz" innymi walorami np jesteś chadem albo masz charyzme to kobiety są w stanie sporo wybaczyć. Ale to i tak wszystko do czasu - natura dochodzi do głosu i wtedy sie okazuje że jednak był debilem ;)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Czekaj, czekaj, z własnej nieprzymuszonej woli buliłeś 90% wydatków. Teraz ona mówi "dobra, płaćmy pół na pół, bo masz kredyt". Ty uważasz, ze powinna powiedzieć "ja będę płacić 90%, bo masz kredyt". a to jej kredyt? JEJ mieszkanie? Dlaczego miałaby ładować 90% w cos, co nie jest jej w ogóle? 50% to tutaj uczciwy układ. To, ze ty dawałeś kiedyś 90%, to wyłącznie twoja sprawa. W tym przypadku zgadzam się
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeśli najpierw wziąłeś kredyt na mieszkanie, a kwestie finansowe dogadujecie teraz po fakcie to zastanów się nad wizytą u psychologa, bo wygląda na to, że będzie o czym rozmawiać
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jesteście razem 8 lat a mieszkanie kupiłeś sam.. sorry ale już samo to świadczy, że niczego poważnego nie udało wam się zbudować i pora na rozstanie.. Niech sobie szuka innego sponsora.
  • Odpowiedz