Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie wykop z wczoraj i taka refleksja mnie nachodzi, kiedy słyszę, że ktoś "miał w piź**dzie 100 konkretów, chodziło o odsunięcie PiSu od władzy tylko". Myślicie uśmiechnięte platfuski, że jesteście inni od pisowców? Nie jesteście inni, jesteście tacy sami. Następne 4 lata będą równie dewastujące dla Polski, jak rządy PiSu. Jesteście sektą:) Miłego dnia.
#bekazpisu #bekazpo #polityka #polska #usmiechnietapolska
  • 37
Jesteście sektą


@LicentAbsolweum: sprawdź sobie definicję sekty, zamiast się tak ośmieszać. My nie wierzymy w cuda na chmurce, my oczekujemy sprawiedliwości, która bazuje na faktach i wygląda na to, że tej sprawiedliwości powoli staje się zadość. Ja nawet nie głosowałem na żadne 100 konkretów, ale to ci się pewnie w małej główce nie mieści?

Uśmiechnięci Polacy, mający dość umartwiania się nad naszym losem, patrzący z nadzieją w przyszłość bardzo bolą PiS
@LicentAbsolweum: nie głosowałem na po ale od razu wiedziałem, że sto konkretów to lipa. Co więcej na prawdziwą ocenę tego rządu poczekam do momentu, w którym w pałacu przyjdzie niepisowiec.
Chociaż narazie oceniam ich słabo to gdzie im do pisowców...w sensie, że niewiele robiac i są dużo wyżej.
Czasami jak idę do rodziców i włącza nowe wiadomości, to jest tam spokojniej a kiedyś jak je włączali to człowiek miał ochotę się
Myślicie uśmiechnięte platfuski, że jesteście inni od pisowców? Nie jesteście inni, jesteście tacy sami.


@LicentAbsolweum: nie zgadzam się () nie jesteśmy ślepo zapatrzoną sekta. Nie możemy patrzeć jak pisowcy niszczyli i rozkradali państwo wycierając sobie mordy hasłami o suwerenności i patriotyźmie.
@Tymajster ale nie chodzi o to, aby porównywać, czy zrównywać "zasługi" PO i PiS, tylko dostrzegać zło w jednych i drugich, nawet jeśli jedna partia zrobiła dużo więcej złego.

Uważam, że pojęcie "mniejszego zła" w polityce po prostu nie powinno mieć miejsca. Rządzili dwie kandencje, zawalili w kilku sprawach, szukamy kogoś innego. Powrót do tych samych nazwisk tylko dlatego, że w porównaniu z poprzednim rządem wypadają lepiej jest postawą złą.

I na
ale nie chodzi o to, aby porównywać, czy zrównywać "zasługi" PO i PiS, tylko dostrzegać zło w jednych i drugich, nawet jeśli jedna partia zrobiła dużo więcej złego.


@Serghio: zgadzam się. A OP właśnie zrównał obie partie i uznał że krytyczny elektorat, który w obecnych wyborach zagłosował na PO to taki sam żelazny elektorat jak te 30 procent PiSu. Więc został słusznie nazwany symetrystą.

A co do reszty to idee sobie,
@Tymajster: Niekoniecznie. Scenariuszy było wiele. Już lepszą opcją (mimo, że to obecnie pomagierzy PO, wbrew tym, co Hołownia mówił na początku podczas zakładania partii) mogła być sytuacja, gdy to Hołownia, a nie Tusk rozdaje karty, ale mniejsza o to. Suweren wybrał, najważniejsze, aby zachować jakieś standardy, co niekoniecznie jest respektowane. Miało nie już nie być nepotyzmu. Obie partie mają swój żelazny elektorat, który jest właściwie ślepy. Wystawiliby konia, drudzy kota i