Wpis z mikrobloga

Moj stary biedny, nie pamietam kiedy go widzialem prawdziwie usmiechnietego... Codziennie zasypia pijany po pracy. Zmusilem go dzis do obejrzenia meczu razem, pokazalem mu jakies smieszne chwile z serialu 1670 to wspomniał, ze jego sasiad na wsi 40 lat temu ubieral sie jak szlachcic. Bardzo mi szkoda mojego starego, on poza pracą to wraca, pije czasami cos zje, obejrzy tiktoka i idzie spac, cierpi bardzo.... I jeszcze ma takiego syna #!$%@?
#przegryw
  • 26
  • 0
@Gragi @bandera @Greensy @macvir @RHarryH @Krolowa_Nauk @szogu3
Niestety tata pił już zanim urodziłem się ja i moje rodzeństwo. Próbowaliśmy mu pomóc to powiedział, że jest za stary na ogarnięcie się, każdy z jego dzieci jest już dorosły. Moja siostra i brat poniżają go i to widzę, że go to boli bo ciągle wytykają mu picie. Mnie nie było długo przy tym jak pogłębił mu się alkoholizm bo wyjechałem a narobiłem mu tylko
po prostu przy nim bądź i bądź dla niego miły. Dbaj o niego i rozmawiaj z nim. Dużo więcej nie trzeba. Gdy mój tata zmarł 1.5 roku temu, sprawdziłem w połączeniach kiedy z nim ostatnio rozmawiałem. Miesiąc wcześniej przez telefon, a mieszkal 12 km odemnie. Czułem się tragicznie i nadal mam do siebie żal, ze nie spędzałem z nim więcej czasu.


@Mateo132: gdyby rodzic był przy dzieciaku, był dla niego miły,