Wpis z mikrobloga

Jak Marek Jówko jeździł kvrwa na ustawki do Tarnowa i po różnych kvrva miastach Polski, może was to nie interesuje może to macie w chvju całkowicie ale mnie to interesuje słuchajcie co wam chcę powiedzieć dwie minuty, daj mi minutę, minuta słuchaj tu jedzie Marek Jówko np na bójkę Tarnovii z Ukraińcami nie?
Ciebie to pivrdoli mnie to nie pivrdoli słuchaj o co chodzi bo taki ładny uśmiech zrobiłeś nie przepraszam może się pomyliłem yyy słuchaj yyy

Są dobre chłopaki zawijane przez policję nie? Psy na przesłuchaniu mówią do Stryja Indygo słuchaj nie wyjdziesz już na wolność nie ma takiej możliwości musisz pisać list do prokuratora jak Denis bo przybija Ci PZ, wyłapiesz piętnastaka będzie kapota nie?

On mówi w żadnym wypadku nie daję niczego na papier ni chu nie przeklinał oczywiście wiadomo nie? Yyy wiesz nie nie posprzadaję kolegów, odsiedział 48 na grypsujacej, cwelił frajerów i całował ich po czołach kvrwa jeździł po całej Polsce, chciał łapać Natalie Wayne za dupę, nie wiem jakie wy macie tam teraz orientacje seksualne ale kvrwa jeżeli gościu tak zliściował Lasika i innych Gladiatorów, że ci mało co nie zaczęli walić jeden za drugim w piórnik za przeproszeniem że takie słowo użyłem i on poświęcał swoje własne zdrowie żeby zrobić największe dymy w historii frików yyy to moim zdaniem zasługuje na jakąś przynajmniej pochwałę kvrwa nie? A pacjent sobie pisze na wykopie #!$%@?ć Kirimasu no to mu #!$%@? do dupy bolca i zobaczymy kvrwa i tyle dziękuję do widzenia

#primemma #famemma
Denis_Marcon - Jak Marek Jówko jeździł kvrwa na ustawki do Tarnowa i po różnych kvrva...

źródło: 034C0637-9301-4BCE-80F4-1C3E3A75A980

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Denis_Marcon a wtedy Go zapytali - jakim się wykarzesz znakiem abyśmy Ci uwierzyli żeś tym na ktoregośmy Wszyscy czekali ?!
Odpowiedział im Stryjek - nie Wasza to rzecz znać §, artykuły i protokoły.
Jeszcze nie nadeszła godzina Moja .
  • Odpowiedz