Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
nie spina mi się ta matematyka


@FELIX90: dużo mniejszy kredyt który szybciutko nadpłacę przez malutką ratę gdzie będzie niewiele odsetek. Więc powiedzmy rata 1500 (kapitał + odsetki) a ja sobie co miesiąc wrzucę dodatkowe 7000 nadpłaty.
@FLAC: Ja nie mówię, że nie masz racji. Mówię tylko, że ja po moich przygodach na Śląsku nie chciałbym tam mieszkać, ale rozumiem, że dla kogoś to może być miejsce idealne i znaleźć tam swoje miejsce.

Wrocław ma swoje plusy, ale ceny mieszkań faktycznie są jego bardzo dużym minusem. O innych nie ma co pisać bo wszyscy je znamy.
via Wykop
  • 0
@Darth_Gohan: co konkretnie zniechęca cię do górnego śląska? Rozumiem że jakość powietrza może być jedną rzeczą, ale ciekawi mnie co oprócz tego.
@FLAC: Kwestia ofert w branży. O ile dla IT to problemu większego nie ma bo zdalnie, tak to nie wygląda tak samo dla wszystkich.
Najbardziej mnie tam irytowali sami ludzie bo część nie wiem czemu dalej tylko górnictwo i górnictwo. Nie wszyscy młodzi, ale część ma dalej przez swoich starych takie poglądy.
Chodzę ścięty na zero to mimo, że żadnym kibicem nie jestem i nie mam żadnych barw czy czegoś jacyś
via Wykop
  • 0
@Darth_Gohan: całkiem rozsądne zarzuty i zgodne z prawdą. Fakt są problematyczne dzielnice, szczególnie te które były silnie z górnictwem związane i po jego upadku dzielnice te zmieniły się w no menelnie, bo sporo ludzi nie było w stanie się przebranżowić i poszli w pijaństwo.

Trzeba niestety zwracać uwagę na dzielnice gdzie się chce mieszkać. Obecnie z tego co słyszałem od ludzi to już większość tego problemu zniknęła, bo ci ludzie w
@FLAC: Pewnie też bym na to inaczej patrzył jakbym faktycznie jeszcze lepiej znał Górny Śląsk i chciał się tam przeprowadzać.

Z jednej strony część ludzi i problemu zniknęła faktycznie bo jak mówisz wymarła. Natomiast dalej tam jest trochę kopalni i dalej część młodych ma to tak zakodowane w głowie, że się to nie mieści bo byłem w mega szoku, że oni dalej KOPALNIAI KOPALNIA.

We Wrocławiu też trzeba patrzeć na dzielnice
@Darth_Gohan: czyli wolisz sluchac ukrainski niz slonski ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Natomiast dalej tam jest trochę kopalni i dalej część młodych ma to tak zakodowane w głowie, że się to nie mieści bo byłem w mega szoku, że oni dalej KOPALNIAI KOPALNIA.


Srednio mi sie chce w to wierzyc w tych czasach,
@r00ti: Dopóki nikt mi nie #!$%@? nad uchem, że Śląski to język i on chce autonomii dla Śląska to akurat mam taki sam stosunek jak do Ukrainskiego czy każdego innego języka czyli obojętny. Natomiast sporo ślązaków #!$%@? o tym języku i jednocześnie o autonomii.

Srednio mi sie chce w to wierzyc w tych czasach, gdzie srednio oplaca sie w ogole na ta kopalnie isc, a tym bardziej mlodym. Kiedys sie z