Wpis z mikrobloga

bo ta zakrętka nie trzymała się na górze, tylko zjeżdżała wprost pod strumień wylewanego napoju


@mamabijeatataniezyje: widocznie nie umiesz nalewać z butelki którą wymyślili bo ktoś nie umiał zapamiętać gdzie odłożył zakrętkę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
w łunii pewnie już siedzą i debatują jak poprawić nieodkręcalne nakrętki
  • Odpowiedz
korka nie szukam i się nie zgubi


@Mosimir: O co w tym gubieniu nakrętek chodzi? To jest jakaś pasta, której jeszcze nie znam? Czy faktycznie istnieją ludzie którzy odkręcają butelkę nalewają sobie do szklanki napoju albo piją prosto z niej i nie potrafią zakręcić bo magicznie nakrętka im się dezintegruje? ( ͠° °)
  • Odpowiedz
@thighslapper0:

gowno nikomu niepotrzebne, a utrudniajace zycie. Jak nie masz dwoj niedorozwinietych lap to ci nie wypadnie korek, a jeżeli ci wypada, to pewnie wszystko gubisz i jestes fleja, co musi kazda rzecz na szelkach wieszac. Mi te korki kluja w policzek, kropelki z korka np jogurt wylewa mi sie na koszule, jest problem z ponownym zakreceniem. Debil to wymyslil.


gdydyś miał rozwinięte kości żuchwy to byś nie miał takich problemów
  • Odpowiedz
@Mosimir: Ile razy w życiu gubi się korek od butelki? XD To że ty nie miałeś problemu z tymi korkami to nie znaczy, że ich nie ma. Jeszcze jak je porządnie robią to ok, ale mi już dwa razy się zdarzyło, że podczas nalewania mleka do kawy, te luźne skurczybyki się obróciły i cały stół miałem do sprzątania. Teraz już odruchowo trzymam je drugą ręką ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz
Śmieszy mnie jak ktoś urywa te korki , taki buntownik z wyboru.


@Mosimir: Tak tak. Racjonalizuj sobie to gówno dalej jakie to nie jest turbo super XD Nie no wręcz zajebiście pije się z butelki jak non stop cię ta zakrętka smyra jak nie po nosie to po policzku, albo plącze się w brodzie. ŚWIETNE!
  • Odpowiedz
@Qubryk: A czy to nie ma związku z tym, że koszt produkcji samego korka wynosi tyle co całej butelki? Być może w cywilizowamych krajach, gdzie plastikowe butelki są na kaucję to chcieli, aby ludzie je zwracali z korkiem? Nie wiem - spekuluję. Raczej nie jest to "end user product", zanim by ktoś podjął decyzję aby przerabiać maszynerię po takie gówno rozwiązanie to ktoś dał komuś do ręki prototyp takich butelek i
  • Odpowiedz
A pomysłu z przytwierdzaniem nie szanuje, odrywam od razu.


@pit010: trochę się pobuntujesz i ci przejdzie. Większość nowości wzbudza takie reakcje w społeczeństwie, np. jak kiedyś wprowadzano obowiązek świateł mijania w ciągu dnia.
Takich rzeczy nie wprowadza się "bo się komuś wydaje", ani na pojedynczej próbie badawczej (niektórzy piszą, że im przecież korek nie ginie) tylko na podstawie szerszych badań.

Jak nie masz dwoj niedorozwinietych lap to ci nie wypadnie korek,
  • Odpowiedz
dziecko z podstawówki potrafi tak to otworzyć aby i się nie skaleczyć


@Mosimir: zupełnie na odwrót :< nigdy nie miałam problemów z otwieraniem a teraz nie dość że nie potrafię bo zaspawane na 2 razy to jeszcze uszkodziłam sobie rękę próbując. Już 4 firmę próbuję, bo ze swojej wody musiałam zrezygnować :<
  • Odpowiedz