Zdziwię się jeśli wygramy. Nie martwiłbym się o ten mecz gdybyśmy mieli reprezentację z czasów Nawałki, ba, nawet nie gralibyśmy tego meczu bo byśmy wyszli z grupy z pierwszego miejsca. Teraz z tą reprezentacją co mamy to nie widzę większych szans.

Walia zacznie grać agresywnym pressingiem i zobaczycie co te nasze ancymony zaczną grać. Bednarek to nie będzie wiedział kogo ma kryć i będzie granie na lagę. Jako wyznacznik sposobu gry z naszymi patałachami trzeba brać mecze Polska - Czechy.
Jak nas zaczęli pressować, to te głąby w niecałe 5 minut(?) straciły dwie bramki. #reprezentacja #mecz #pilkanozna
  • 16
  • Odpowiedz
  • 1
@butelczan_bolsanu: bo to jest wieczny talent 28 letni Jan Bednarek. Wolałbym stawiać na jakiegokolwiek innego młodego obrońcę, który zacząłby się ogrywać. Walukiewicz jeszcze nie otrzymał żadnej szansy w polskiej reprezentacji, a ma zaraz 24 lata.
  • Odpowiedz
@iksboks: Stawiam na 2 wylewy Betoniarka w pierwszych 15 minutach przez co na pewno stracimy przynajmniej 1 bramkę. Potem Walia się cofnie, a nasze asy będą się odbijać od walijskich dryblasów jak od ściany. Gładkie zwycięstwo Walii 1:0.
  • Odpowiedz
@macan: co wy ciągle o tej bańce. Nawet jak jak większość wieszczy porażkię orłów, to bierdolicie coś o tej bańce wiecznie xD
  • Odpowiedz
@macan spokojnie, najtrudniej wejść do euro. Później trafi się jak zwykle w miarę łatwa grupa i liczenie z kim będziemy w ćwierćfinale wychodząc z pierwszego miejsca, bo innego scenariusza nikt nie przewiduje.

• Odpowiedz
@iksboks: Ja się modlę żeby Polacy ten mecz przegrali. Bo jak wygrają i awansują to znów się zacznie kręcić ten cały festiwal sp....nia.
Bilboardy, reklamy, telewizja, cała Polska kibicuje naszym, hola hola Polska gola itd. Hype znów wystrzeli wysoko, potem w pierwszej fazie wp.... i do domu i narodowa depresja. Ja nigdy więcej już im nie zaufam! - powie po raz 18-sty w ciągu ostatnich 30-stu lat Janusz kibic reprezentacji.