Wpis z mikrobloga

Jak wygląda wchodzenie w związek? Jak się z kimś spotykacie ileś razy to zadajecie oficjalne pytanie "czy będziesz moją dziewczyną / moim chłopakiem" albo jak w czasach szkolnych "czy będziesz ze mną chodzić" czy nikt tak nie pyta oficjalnie i po długim czasie spotykania dwie osoby zachowują się po prostu jak w związku?

Drugie pytanie to po ilu miesiącach znajomości inicjujecie pierwszy dotyk jak złapanie za rękę albo buziak? Pytacie o wyrażenie zgody? Już jestem coraz bliżej trzydziestki, więc wypadałoby zacząć randkować xd

#pytanie #zwiazki #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #kiciochpyta #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 13
  • Odpowiedz
@AXSIS: Ja przeczytałem, to co napisałeś i stwierdzam komisyjnie, że pytania poważne to odpowiem, baba, nie pralka automatyczna, obsługi musisz sam się nauczyć. Są takie co po % po poznaniu na weselu w tańcu przy piosence o wiśniowej damie Modern Talking szepcze do ucha, żebyś sprawdził kolor jej stringów pod kiecką z h&m, są takie co po pół roku dadzą się pocałować w usta, co i tak jest wyczynem itd. Musisz
  • Odpowiedz
Jak wygląda wchodzenie w związek? Jak się z kimś spotykacie ileś razy to zadajecie oficjalne pytanie "czy będziesz moją dziewczyną / moim chłopakiem"


@AXSIS: Zero, jak kanał Stanowskiego. Jak już jesteś na takim etapie relacji z dziewczyną, że dochodzisz do związku to nie trzeba mówić sobie tego jak małe dziecko.
  • Odpowiedz
@korkyx: Dzięki, miło. Staram się po prostu pisać normalnie. Choć są wątki co gadam z uciekinierami z Choroszczy, bardzo niepotrzebnie, ale dziwnie nagle jednego czy drugiego podnieca wizja napisania komentarza co niby błysną inteligencją jak lepper w sejmie w prime, ale wychodzi dużo, dużo gorzej nawet niż on. Przekonywał mnie typ, że Polacy masowo latają w zegarkach premium, drugi twierdził, że jak nazwiesz kogoś debilem możesz, ale zasada ryj za to,
  • Odpowiedz
@AXSIS Dajesz karteczkę z pytaniem czy chce z tobą chodzić po czym zaznacza tak albo nie.

Takie rzeczy się wyczuwa instynktownie,z jedna osoba mozesz czekać pół roku i sie nie doczekasz a z druga pójdziesz do łóżka na pierwszym spotkaniu.

Ważne żeby o tym rozmawiać poprostu ,a nie grać w gierki chociaż wiadomo jak to jest.
  • Odpowiedz
Drugie pytanie to po ilu miesiącach znajomości inicjujecie pierwszy dotyk jak złapanie za rękę albo buziak?


@AXSIS: Mój rekord to gdy po godzinie od w ogóle poznania laski, dostała prawie orgazmu przy lizaniu się.

Zawsze śmieję się, gdy chłopy mówią, że kobiety są podobne do siebie. Nie, nie są.
  • Odpowiedz