Wpis z mikrobloga

Widzowie, tak mi się rozkwinęło:
Po dwóch latach działalności osób z tzw "kompleksem Azbeta" dorobek wygląda następująco:
1. Zero wytworzonych trollowań/wkrętek zmuszających Melina do reakcji.
2. Tagowi aktywiści zdążyli potępić wszystkich zasłużonych hejterzów/trolerów, zarzut: Azbet, Azbet, Azbet!:
Azbest, Konstantin B, Mery, Wyginam do Drawska, Filmiki z Humorkiem, Kwinto TV, Trach, Boje się wody, Bodychrist.

Tak jakby ktoś miał wątpliwości z czyjej winy poziom na tagu tak drastycznie spadł. To nie przypadek, liczby nie kłamią. Jak ktoś się nie zgadza, niech pokaże jednego trolera z "kompleksem Azbeta" który potrafi uruchomić Tigera, bo ja bezskutecznie wypatruje od dwóch lat.


#bonzo #patostreamy
plazut - Widzowie, tak mi się rozkwinęło: 
Po dwóch latach działalności osób z tzw "k...

źródło: comment_64CdHueg2pOCKfCrf9mlwlFUyVOtsqP2

Pobierz
  • 42
@plazut: Pytasz kto uruchomił Tigera? SEBCEL. Poza tym jak ktoś cały czas mówi małpce co ma robić i o kim gadać i sam steruje kukiełką która słucha się to co ty chciałeś za wkrętki mieć jak właściciel na siłe mówił że " teraz to będzie nudny melin ja już tego dopilnuje". Jak ci się nudziło od dwóch lat tak jak napisałeś to było napisać bo Azbeta zeby popuścił lejcy uszatkowi i
  • 0
no a czemu akurat wymyśliłeś sobie żeby to pominać?


@FanonFanonski: Bo na tapetę wziąłem aktywistów tagowych z kompleksem Azbeta, Sebcel do nich nie należy. Jednocześnie udowodnił że można, pokazał wartość mimo tego. Na jaką nie byli zdolni przez dwa lata...
no a czemu akurat wymyśliłeś sobie żeby to pominać? Akurat to jest konkretny przykład ktory obala twoja narracje


@FanonFanonski: Sprawa z karteczką i narosłe potem opowieści o zmianie imienia czy zakazie faflunienia są tylko kolejnym przejawem megalomanii Grubgrubej i jej centrali 10N. Centrala 10N orzekła przykładowo że Azbest z Mery Mery przyjechali do melinów aby ich przed nimi ratować. W głowie nie powstała im myśl że mógł to być zbieg okoliczności.
  • 2
ostatnio dobry troll to był #sebcel ale centrala doniosła do Tigera żeby się nie dał popuścić


@Nicolaus_Steno1: Na wszystko wytłumaczenie "centrala..." Akurat wiem jak to się skończyło, Seba zobaczył że jest podpuszczany starymi filmikami bonza i dał sobie spokój bo ma ważniejsze biznesy. Ale przecenianie wpływu Azbeta jest powszechne, to wygodne, daje możliwość z miejsca wszystko uzasadnić bez głębszej rozkwinki.
@maroLem87: W Twoim świecie być może relacje polegają na byciu przydupasem i Panem a obrzydliwe fotki są obiektem pożądania. Przypuszczam że robisz tu projekcję swojego systemu wartości na mnie. A ja jestem normalny.