Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#przyjazn #zwiazki #przyjaciel #niebieskiepaski #rozowepaski #randki

Co byscie zrobili gdybyście sobie uswiadomili ze jestescie tym brzydszym przyjacielem? Mam kumpla od podstbazy, w wieku dojrzewania mocno urósł i wyprzystojniał, jest jak młody bóg. Często razem wychodzimy i od razu kręcą się wokół niego laski. On próbuje być moim skrzydłowym, ale jak tylko rozowe położą na nim oczy, to chcą jego. Bywało że wybierał jedną z dwóch, drugą zachęcil żeby pogadała ze mną i poszedł tańczyć, ale ta co ze mną została już skwaszona mina i szybko gdzieś odchodziła. Czuję że stoję przed wyborem - zrezygnować z przyjaźni by nie mieć obniżanej atrakcyjności, a z drugiej strony to mój jedyny kumpel i jeśli go strace, to na pewno 4 grupy znajomych o mnie zapomną. Bywało że jak spotkałem się z kimś z #tinder to pytała na randce, kim jest koleś z mojego zdjęcia na ig.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Kumpel musi zostać, bo nikogo innego nie masz. Zaakceptuj że jesteś brzydki, poznaj #blackpill i się nie wygłupiaj.

Historia stara jak świat, też miałem kilku takich kumpli i bolała nie przyjaźń z nimi, tylko brutalna weryfikacja rzeczywistości przez rówieśniczki. Z jednym do dzisiaj utrzymuję przyjacielską relację, a 15 lat temu miałem ból dupy jak mój obiekt westchnień się do niego ślinił.
  • Odpowiedz