Wpis z mikrobloga

@ValandilNW: sprawdzałem na sylwestrze u różowej, to na max obrotach + palenie pod odpalonym okapem (xD) i było bardzo ok, ale nie wiem jakby to w biurze wyglądało bo lokal jest wynajmowany i nie chce później remontować na swój koszt jakby zostały jakiekolwiek ślady po papierosach. Znaczy, mogę, ale nie chce mi sie

Może kupię z 5 tych oczyszczaczy, po jednym na kąt pomieszczenia i jeden na środku... xd
lokal jest wynajmowany i nie chce później remontować na swój koszt jakby zostały jakiekolwiek ślady po papierosach.


@BiauekRemover: Zostaną, bo jak ktoś nie pali to od razu poczuje zapach fajek w pomieszczeniu. Od człowieka czuć nawet jak ktoś e-fajkę jarał, a o zwykłych to już w ogóle - palacze czasami myślą że mocne perfumy, guma do żucia albo inne mycie zębów zabija zapach fajek - nie, wszyscy wiemy że było jarane.
ale rzucić na ten moment nie dam rady ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@BiauekRemover: A czemu nie zaczniesz brać desmoxanu? To jest lek który wygasza uzależnienie od nikotyny na poziomie receptorów w mózgu, musiałbyś wtedy zwalczyć jedynie przyzwyczajenie psychiczne a nie fizyczne napięcie w organizmie związane z odstawieniem fajek. W przeciwieństwie do plastrów czy gum z nikotyną ma udowodnione działanie xd