Wpis z mikrobloga

Mirki gdzie najlepiej kupić telefon,żeby było ewentualnie w razie problemow prosto o jego ewentualną reklamację /naprawę itd? Chce kupic rodzicom nowe smartphony a są to osoby już 60+. A,ze w Polsce bywam 2-4 razy w roku to elewentualne problemy będą musieli sami ogarnąć (z moją "online" pomocą). #kiciochpyta #smartfon #telefony
  • 15
  • Odpowiedz
Widziałam na allegro w sklepie neo24 telefon tańszy o parę stów niż w media Markt.


@karmelkowa: mnóstwo problemów na drodze reklamacji można rozwiązać jak się ten problem przedstawi na żywo więc kupowanie przez internet też bym wykluczył
  • Odpowiedz
@karmelkowa hmmm pomyśle ile razy za ostatnie 10 lat z 5 użytkowników potrzebowałem oddawać na gwarancję? No chyba całe 0. Kupuj gdzie taniej a nie zawracaj sobie głowy.
  • Odpowiedz
@karmelkowa: Najlepiej x-kom albo komputronik, bo łatwo można zwrócić bez gadania jak coś, a i zawsze dostaniesz ładny, nowy, nieużywany, z polskiej dystrybucji. Jak nie będzie wady od nowości, to raczej już potem tak się telefony nie psują. Na pewno nie allegro (dostaniesz jakiś otwarty, odkupiony z abonamentu albo z dystrybucji z Albanii) i nie januszo-sklepy typu media expert, media markt (większość leci w #!$%@? i dostaniesz np. jakiś otwarty egzemplarz
  • Odpowiedz
@karmelkowa: Kup tam gdzie się najbardziej opłaca, oczywiście z polskiej dystrybucji.
Telefony się psują stosunkowo rzadko. Starsze osoby to prędzej same coś "zmajstrują" w telefonie i będzie trzeba iść po porady do jakiegoś punktu gsm.
Co do mediamarkt, media expert, rtveuroagd to ja kupuje tam i nigdy problemów nie miałem jak kolega wyżej. Też jakoś specjalnie nie słyszałem, żeby coś tam było nie halo, poza naciąganiem na ubezpieczenia.
Z tych wszystkich
  • Odpowiedz